Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen társas házba lakni? Té...

Milyen társas házba lakni? Tényleg mindent át lehet hallani?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sajnos társas házba kell költöznöm kisfiammal (2,5 éves) és aggódok hogy ugye néha csak kiabál, sír, stb... Mit fognak ehhez szólni?

Nagyon hallani mindent?



jan. 20. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Es ha most azt irjuk hogy igen, athallatszik, akkor mit csinalsz, inkabb nem koltozol?


Amugy haztol, epitesi technikatol fuggoen tobbe-kevesbe nyilvan athallatszanak a zajok, nekem peldaul a fejem felett rohangal egy haromeves. Ez van.

jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Háztól függ, de nálunk tényleg minden áthallatszik.

Nem ismerem a mellettem élőket, talán ha 2-3-szor futottunk eddig össze az évek alatt, de annyi minden áthallatszik, beszélgetés, telefonálás, hogy egy csomó mindent tudok az életükről. És úgy, hogy nem hallgatózom.

De ez nem jelenti azt, hogy mindenhol ennyire hallani mindent.

jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Korántsem olyan vészes, én pl csak a felső szomszéd gyerekének a dübörgését szoktam hallani, vagy esetleg a falfúrást, munkálatokat, de azokat nyilván mindenki. Hálistennek beszélgetés vagy ilyesmi nem hallatszik át, legfeljebb akkor, amikor üvöltözéssel és sírással jár a gyereknevelés. De nyilván ez függ a ház konstrukciójától is. Amit én bérlek, ott még békebeli falak vannak, nem az a papírvékony valami, amin keresztül tényleg áthallani mindent.
jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Házfüggő, nálunk szinte semmit sem hallani át.
jan. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Minden átlahallatszik.

Sajnos anyumék eladták a családit, így bekerültünk a városba.


Elköltöztem, de vissza kényszerültem és azóta csak egyre rosszabb ez a panellakósdi helyzet. Ugyanis szenzoros érzékenységgel pokol.


Zajvédő fülest használok, amikor csak lehet, ám nem egészséges. Sokszor szúr a fülem és aludni se a legkényelmesebb.

Mielőbb igyekszem a házat felhúzni és kiköltözni tanyára.


Mivel a baba kicsi így nem tudhatod, hogy pl ő maga mennyire érzékeny a zajokra vagyhogy van-e neki hasonló dolga, mint pl a szenzoros érzékenység az esetemben.


Babasírás pl az egyik olyan, amit jómagam nehezen viselek vagy a gyerekek rohangálása a 2 szinttel alattunk lévőknél. Igen, felhallatszik.

Az újítás és lakásban való barkácsolásról ne is beszéljünk.

Nincs olyan hét, hogy ne lenne valami.


Mindennapos zajok: utcazaj, jármű zajok, nyüzsgő nép, kutyák, családi viták szomszédokban, szex, szék ki-be huzogatása, vízhangzó lépcsőház, játszótéri zajok, szomszéd kapucsengők, tv, magassarkúban járkálás stb.


Ha a csendet preferálod nem ajánlom.

jan. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallom a földszinten, ha bárki lehúzza a wc-t, ha a felső szomszéd fürdik, esetleg szellent a vízben... A lépcsőházi hangok olyanok, mintha nem is lenne ajtó. Gondolom, ki is hallatszik minden, de többnyire gondolok erre, ne is tudják, ha nem tévét nézek, hogy itthon vagyok.
jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!