Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ez az oldal miért hírdeti a...

Ez az oldal miért hírdeti a falusi házát? Miért nem vesz fel ingatlanközvetítőt?

Figyelt kérdés

mihaldihaz.wordpress.com


Érdekelne, mert Pécsi vagyok és Nagykanizsára mennék egy gyárba ahol elvileg sokat keresnék.

De valahogy....Facebookja van megadva és nem ingarlanközvetítő.

Szetintetek?



jan. 28. 20:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez így nem egy megnézhető link amit beírtál, a "mihaldihaz.wordpress.com"-ra nekem nincs találat.
jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Lehet nem akar jutalékot fizetni egy ingatlanosnak azért, hogy megfogalmazzon egy sablon hirdetést és csináljon pár fotót a házról. Inkább dolgozott egy fél órát és megspórol akár párszázezret.
jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az oldal miért hírdeti a falusi házát?"

Mert el akarja adni? 🤷‍♂️

Keresd meg és beszélj vele. Nem csak ingatlanos közvetítésével lehet ám ingatlant vásárolni!

jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
És hol találtad a linket?
jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked nem tetszik, hogy a tulajdonossal beszélj, akkor keress meg egy ing.közvetítőt, hogy ajánljon neked ő lakást/házat.

Ezt meg majd elviszi más.

jan. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Mert a magyar ingatlanos az egyik leghaszontalanabb állatfaj, mindezt jó drágán....
jan. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk így kb bárhová belinkelheti, nem kell külön melózni vele
jan. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
“Gyárba sokat keresni” :D
jan. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

hogyhogy nem jó a link így???


[link]



facebook marketlaptcon láttam. Azt furcsállom, hogy külföldieknek olcsóbban adná.

jan. 29. 09:08
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne hirdethetné így? Én is magam adtam el a házamat, bár nem csináltam hozzá weboldalt, de nem rossz ötlet, mert ide több fotót,hosszabb leírást fel tud rakni és akkor nem kell újra és újra ezzel foglalkozni, ha újraposztolja a marketplacen. Azért egy wordpresst összerakni bármiről ma már nem nagy tudomány.

Hogy most megéri-e neked, azt te tudod. Hogy tisztességes-e a hirdető, azt meg ennyiből nem lehet megállapítani. De ingatlanközvetítő totál felesleges költség (a vevőnek, mert a jutalékot az árba fogják beleépíteni...), ha te is le tudod fotózni és tudsz helyesen írni, na meg ha ráérsz mutogatni. Egyébként meg a közvetítők között is bőven van csaló, szóval erre nincs garancia. Egyszerűen mindent ellenőrizni kell úgyis ingatlanvétel előtt, jogilag is, műszakilag is...

jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!