Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes megvenni jó helyen,...

Érdemes megvenni jó helyen, áron alul olyan ingatlant, ami közvetlen a tűzoltóság mellett van?

Figyelt kérdés
Várok tapasztalatokat, akik tűzoltóság közelében élnek. Mennyi esetszám van naponta egy kisebb városban? Amikor kiállnak egy tűzoltókocsival már akkor egyből el kezdenek szirénázni és villogni? Amikor visszaérnek akkor is? Vagy egy pokol az egész? Eleve elég zajos a hely.
febr. 8. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Jó helyen <-> tűzoltóság mellett.


Nem érzed az ellentmondást???

febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Én panelben laktam, nem közvetlenül mellette, kb 2 háztömb volt a tűzoltóság és a mi lakásunk közt.

Megyeszékhely, de kisebb város. Egyáltalan nem volt zavaró. Nem mentek olyan sűrűn, legalábbis szirénázva biztosan nem.

Egyébként ahogy álltak ki már akkor szirénáztak.

febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

nincs az aron alul, az ennyit ér.

ha aron alul lenne, 1 hét múlva eladhatnád drágábban.

febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy vettem észre, éjszaka a szirénázó járművek soffőrjei általában ügyelnek arra, hogy ne szirénázzanak fölöslegesen, ha egy autó sincs a környéken, felkeltve ezzel a lakosságot. Legalábbis én sokszor láttam a városom fő utján reggel fél 6-kor, hogy csak a villogója volt bekapcsolva, de nem szirénázott a mentő.
febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1. Csak nem akarom elhinni. Ennyiért tudok venni emberi életre alkalmas méretű, kialakítású lakást, pár utcával arrébb, máshol ugyanekkorát vagy kisebbet ennek 1,5-2 -szereséért árulnak, ami felújított az meg 3-szorosa


2. "Egyébként ahogy álltak ki már akkor szirénáztak." -> Na ettől féltem. :(


3. A többi ingatlanhoz képest %-ban mi a reális ár, ha mellette van egy bazi nagy tűzoltóság?


4. Igazad van, le kéne tesztelni, ott kéne aludni megvétel előtt és kiderülne

febr. 8. 18:31
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

2-es válaszoló vagyok

Mint írtam oké hogy azonnal szirénáztak, de ők sem mindenhez szirénaznak, így elég ritka volt hogy hallottam. De tényleg szerintem egy estére maradjatok a környéken.

febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
A legtöbb tűzoltó vonulás nem szirénázva történik szerintem. Általában balesetekhez mennek ki, ott meg már sokszor "tök mindegy" mikorra érnek ki.
febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az 50% levonás már elég csábító lehet.

Egyszer templomi harangtorony mellett laktam, 1 hónap alatt már fel sem tűnt. Igaz, az mindig ugyanakkor szólalt meg.

A tűzoltóságnál viszont véletlenszerűen indulnak, ha kifogsz egy lelkes szirénázós újoncot, akkor oda a nyári tv nézésnek-alvásnak :)

Nézd meg személyesen, beszélj a tűzoltókkal, ha van szirénázós naplójuk, hátha konkrét számokat is mondanak.

febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha a közelben laksz is hallod,pl ha előtted vonulnak. Menj el arra párszor és hallgasd. Az esetszámot nem tudod előre kalkulálni.
febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 NTBS ***** válasza:
Igen. Mindent meg lehet szokni.
febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!