Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen manapság Kőbánya-Újhegy...

Milyen manapság Kőbánya-Újhegy lakótelep?

Figyelt kérdés
Közbiztonság, lakók összetétele, kerülendő részei stb. Tényleg minden érdekel :)
márc. 8. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly néztem ott lakásokat, az Óhegyhez közeli része egy fokkal jobb, de nekem nagyon forgalmas volt és olyan lakótelepek között is tipikusan proli. Amifl fura votl, hogy több házban is néztem lakást, mindenhol megvolt ez a tipikus büdös panelszag = sehol nem volt jó a házakban a központi szellőzőrendszer - pedig felújítottat is néztem és ugyanúgy büdös volt. Kilátás nem olyan jó egyik oldalon sem. Végül inkább Békásmegyeren vettem lakást a hegy felőli oldalon, ég és föld a különbség és legalább a budai hegyekre panorámás az egész lakás. Ja és nincs panelszag és a lépcsőházak is jóval karban tartottak mint az Újhegyi lakásokban.
márc. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!