Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hová érdemes költözni Magyaror...

Hová érdemes költözni Magyarországon belül?

Figyelt kérdés

Az a helyzet áll fent, hogy szüleim meghaltak. Testvéremmel el akarjuk adni a házat és kb 35 millió lenne fejenként a házból.

Hová érdemes költözni ahol ennyiért lehet családi házat venni , élhető azért a város/ falu , de van munkalehetőség a közelben.

Jogosítványom van, én magam is futár vagyok jelenleg .



márc. 12. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Valamelyik nagyváros kertvárosi részébe, gondolok itt a futárságra.

arra azért érdemes figyelni, hogy a barátok, ismerősöktől ne legyen az ember távol.

márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Bp külváros/ agglomerácio

esetleg Győr és környéke.

márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Budafok, Kelenföld, Lágymányos...

Újbuda a legjobb, de ott nem veszel ennyiből lakást(sem)

márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből olyan helyen, ahol van jó közlekedés egy nagyobb városba, talán egy felújítandó garzont tudsz megcsípni, de inkább hitellel. Igazából szerintem írd be a max. árat meg egyéb elképzelést (gondolom, azért fontos lenne, hogy barátok, rokonok se legyenek fél napos útra) és nézegesd az ingatlan.com térképes keresőjét. Akkor látni fogod a lehetőségeidet. Mert most csak úgy, hogy "mi élhető", írhatunk neked valami munkahelyekben bővelkedő város nekünk tetsző csinos kertes részét vagy olyan agglomerációt/falut, ahonnan tán még be lehet jutni dugóban is, csak az nem jön ki ennyiből. De az is lehet, te inkább lemondasz a jó levegőről, négyzetméterekről, és helyette bent laknál egy forgalmas helyen, ahol van éjjel-nappali és gyrosos minden sarkon. Vagy vehetsz netán szebb kis házat csak egy elhagyatott helyen, de akkor tudni kell valami online is végezhetőhöz érteni és azt meg is keresni magadnak.
márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Székesfehérvár és környéke. Onnan minden közel van, Pest, Balaton, Ausztria.
márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Székesfehérvár környéki falvak csakis Fehérvártól északra, északnyugatra. Móri járás pl.

Budapesti agglomeráció, de ne az M5-ös autópálya mentén lévő településekre

Győr környéke, Tata környéke, de ne Tatabánya.

Budapesti agglomeráció, és az M7-es autópályától északra, Dunától nyugatra lévő területekben szabad csak gondolkodni.

márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is Fejér megyei vagyok (tősgyökeres), kinek hol jó, embere válogatja, de én például Polgárdit javasolnám. Átmenetileg 6 évig laktunk ott is, anyukám bár nem tudta megszokni, de én viszont szerettem.

Falusias jellegű mezőgazdasági iparváros, a lakosok könnyen barátkoznak, összetartó közösség. A központban majdnem minden egy helyen van: önkormányzat, bank, posta, orvosi rendelő, bolt, pizzéria, cukrászda, kocsma, buszmegálló. Székesfehérvár mindössze 17-20 km, és ha elromlana a kocsid, a távolsági buszok Székesfehérvárra egész nap oda-vissza átlagosan 20 percenként mennek! Másik irányba pedig a Balaton is relatíve közel van.

Ahogy néztem, mostanában ott is rendesen felmentek az ingatlanárak, eléggé széles skálán mozognak, de olcsón is vannak egész jó méretű (60-110 m2) és állapotú házak, lakások.

márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, húgom Polgárdiban vett házat... :D, az még normális hely, meg Kőszárhegy. Lepsény, Mezőszentgyörgy nekem már érdekesebb volt.
márc. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi tavaly sok házat néztünk Fehérváron, de nagyon lapos és zajos (pedig Budapestről mentünk volna). Még zajtérképet is néztünk :) Hát iparváros, keresztülszabdalják a beduguló kétsávosok meg sok forgalmas vasútvonal, ami meg zöld, ott az autópályák vannak közel. De persze dől bele a lé, fejlődik ezerrel, sok a szolgáltatás és meló biztos mindig van.
márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

“keresztülszabdalják a beduguló kétsávosok meg sok forgalmas vasútvonal“


Nem tudom, ezt hogy érted, Fehérváron dugó csak az ipari parkoknál van, és ott is csak a péntek délutáni csúcsforgalomban! Fehérvár nem olyan, mint Pest, itt autóval is lehet normálisan haladni, a vasútvonal egy része meg bár valóban keresztülmegy a városon, de különösebben nem zavaró, délebbi városrészen húzódik, az összekötő Széchenyi út pedig a vasúti híd alatt megy át!

márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!