Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Készpénzes vásárló esetén...

Készpénzes vásárló esetén mire érdemes figyelni? Többi lent..

Figyelt kérdés
Készpénzes vevő ha lakást venne kp- ben tehát nem utalás lenne,( max. a foglaló) mire érdemes figyelni? Gondolom célszerű nekem is keresni egy ügyvédet adás- vétel előtt. Ekkora összegnél ez mennyire biztonságos?

#készpénzes vevő
márc. 20. 12:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9- és újat mondtál én azt hallottam az ügyved nem vállal felelősséget az átadott pénzért..nemhogy még Uv lámpát hozzon..( hat 4 milka legalább a foglaló)
márc. 20. 14:30
 12/21 A kérdező kommentje:
Viszont pont ez az miért nem utal csak egy részét? Akkor miért fizetne be a pénzt? Nyilván az azonosítás miatt nem akarja..
márc. 20. 14:31
 13/21 A kérdező kommentje:
Ha viszont én fizetem be és baj van a pénzzel akkor en kerülök bajba!!
márc. 20. 14:32
 14/21 anonim ***** válasza:
89%

Általában ez adózatlan jövedelemből származó pénz, ezért nincs bankszamlán. Ezzel próbalja emberünk az adócsalást rejtegetni.


Feltétlenül ő maga fizesse be a számládra a bankon keresztül.

márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Utolsó ha ebbe nem megy bele és arra hivatkozik, hogy költség miatt nem teszi, és én fizetem be mondván van adás- vételi és igazolom magam+ nem érdekelnek a költségek, ebből származhat bajom azon kívül, hogy esetleg a bankjegyekkel van gond?
márc. 20. 14:57
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

Mi az, hogy nem megy bele???

Kell vagy nem?

Ez a feltétel, hogy banki befizetés.

márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
92%

"Általában ez adózatlan jövedelemből származó pénz, ezért nincs bankszamlán. Ezzel próbalja emberünk az adócsalást rejtegetni."


De ezzel nem megy semmire, hiszen az vételnek így is ezer helyen lesz nyoma.

Semmilyen esetben nem mennék bele abba, hogy ilyen esetben ne ő fizesse be személyesen a bankomban a folyószámlámra.

márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
11., úgy értem, az ügyvéd nem kell, hogy felelősséget vállaljon, csak jobb esetben te is használhatod az uv lámpáját, pénzszámolóját.
márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
24%

Készpénzes vevő nem azt jelenti hogy azonnal tud fizetni banki hitel nélkül,

nem azt hogy kp-ben fizet? vagy én tudom rosszul?

márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
De, általában a készpénzes vevő azt jelenti, hogy nem kell hitelt felvennie, de jelen esetben arra utalt vele a kérdező, hogy szó szerint papírpénzzel fognak fizetni.
márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!