Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nem tudom eladni az...

Miért nem tudom eladni az ingatlanomat?

Figyelt kérdés
Árulok egy 72 nm-es, 2 es fel szobas lakást kulon mosdoval es wc-vel Külső-Erzsébetvárosban 65 milliós irányárért. 900/nm-es áron sincsenek érdeklődők. Felújított, tipik gangos, nagypolgári lakás. Vannak, akik hasonló lakásokat 57-58 millióért kínálnak, ami durván piaci ár alatt van. Azt gondolom, hiába csökkenteném az árat, csak egy folyamatos alullicitálásba kerülnék, de nem lenne több érdeklődő. Ti mit gondoltok?

márc. 23. 11:26
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
8%

Közvetítővel, vagy magad árulod?

Hol? Hogyan?

Nm-ára mennyi?

márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
77%

7: És elkelnek? Majdnem 2 éve látszott már, hogy a lakások 80%-a nem fog elkelni.

Milyen műszaki állapota van?

Mivel megy a fűtés, melegvíz?

Milyen nézetű?

márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
92%

Látom már!

Udvari, lift nélküli az mindig 30%-kal olcsóbb, mint ugyanazzal a paramáterrel utcai liftes.

Ennyit tudok mondani azon felül, ami elhangzott már.

Most le van ülve a piac.

Esetleg írd bele, hogy CSOK-képes!!

Ez a legnagyobb előnye most.

márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
100%
Meg egy alaprajz nagyon kellene!!!
márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
100%

Különben az árcsökkenés előtti ár (2022. márc-máj.) volt a Keletinél, tehát BELJEBB a tiednél 700 000 Ft körül. Kertes, csöndes ház, és kicsike lakás, a tied felénél kisebb, nagyon jó elosztás.

Amik drágábbak voltak, azok nem keltek el.

Most alatta van, főleg ha nincs 1-2 éved az eladásra.

Még a stagnálás előtt kellett eladni, mert lehetett tudni, hogy utána meghal a piac.

márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mindig kereslet-kínálat aránya határozza meg az árat. Persze az is lehet, hogy nem ott kerested a vásárlókat ahol olyanok vannak akik hajlandóak - és képesek - ennyi pénzt megadni egy lakásért. Pár éve Budapest másik végében barátaink ennyi pénzért egy teljes családi házat vettek meg, ami olyan mintha egy magazint néztél volna. Persze azóta sokat emelkedtek az árak, de ők is azért ott vettek házat, mert beljebb, ismertebb környékeken lakást kaptak volna ennyi pénzért. Ha meg már ennyit költenek akkor inkább kicsit többet utaznak vagy sétálnak a tömegközlekedéshez, de legalább egy két szintes, dupla garázsos, nagy kertes házuk van.

Tényleg kevés az információ a lakásról, de amúgy se tudnánk többet mondani, mint hogy esetleg más felületen is hirdetned kellene.

márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
95%

Még egy észrevétel:


Mit értesz komoly vevő alatt?

Ebből a szövegből az jön le, szűröd a jelentkezőket, tehát nem mutatod meg mindenkinek. Ez elég ellenszenves egy érdeklődőnek, kikerüli az ember az ilyen hirdetést.


Nem is telefonál senki, de te nem mutatnád meg annak, aki telefonál, mert esetleg úgy ítéled meg, nem komoly vevő?

Az 2-3 nézés után derül ki az érdeklődőnek, akar-e vevő lenni.

Szóval ez elriasztó, ilyen hirdetési szöveg.

márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
Komoly vevő megtekintheti:) Vevő akkor lesz, ha megvette, addig érdeklődő. Vevő talán be is költözhet;) Szerintem ez riasztó. Nagy kegyesen megengeded, hogy megnézze. Egyébként ami annyira nem lehet vonzó, hogy 3. emelet, ami legfelső is, lift nincs. A környék sem az igazi, akkor inkább a válaszod szerinti angyalföldi panel. Szerintem töröld a megtekintheti szöveget és hangsúlyozd a lakás további előnyeit, mert az is van, és további infók, alaprajz, tájolás, a folyosóval való kapcsolat.
márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
36%

"A fürdőszoba és a mosdó külön van."

Mennyire?

Hogy így ki kell menni a lakásból és egy másik ajtón meg be a fürdőbe? VAgy hogy?

márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

Hogy külön bejáratú, tehat nem egy helyiségben van, de ez a képeken is látszik. Átírtam érdeklődőre, nem gondoltam, hogy a komoly vevő szöveg az ilyen gáz, de köszi a tanácsot!

Körgangos ház, és udvarra néz. Nem tudtam volna korabban eladni, mert most válnak a szüleim, most kerül eladásra a lakás. Nyilván jó lett volna még a CSOK bevezetés előtt elválniuk, és akkor én se 30-35 milliós garzonokat nézegethetnék, hanem 20-25 milliósakat. Cirkófűtés van. Egyetértek, hogy nem álomlokáció, de mondjuk pont, hogy a Keletitől kijjebb van, az pont előnyére válik:) a keletinél lévők azok mind c-szempontból, mind a környék szempontjából és világosság szempontjából is rosszabbak, mint a miénk. Köszi az észrevételeket!

márc. 23. 17:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!