Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit lehet kezdeni azzal,hogy...

Mit lehet kezdeni azzal,hogy a Vízművek nem fogja fel,hogy az én tulajdonomban van már az ingatlan? Lehet ebből valami bajom,vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Édesapám ajándékozási szerződéssel átadta nekem az egyik ingatlanját. A dolog pikantériája ,hogy mindkettőnknek ugyanaz a neve egyébként.

Ügyfélkapun mindenféle tetves nyilatkozatot kitöltöttem,beküldtem,és a távhő,mwm meg mindenki képes volt felfogni,h én lettem az új felhasználó,és átírták az adatokat az én nevemre.

A vízművek azonban képtelen erre, először küldtek egy nyilatkozatot,h még azt is töltsem ki,és töltsem fel a honlapjukra, ezt is megcsináltam, de még mindig nem fogták fel, továbbra is édesapám nevére és címére küldik ki a számlákat,ami még több bosszúságot okoz.

Most meg pont jönnek majd mérőórát cserélni, nemtom,h ott majd ez okoz e valami gondot. De engem igazából nem érdekelne az egész, csak küldjék az én nevemre és én mindent befizetek, csak hagyjanak békén és ne csesztessenek majd ezután meg ne édesapámnak küldözgessenek leveleket,ha én mindent szirszart beküldtem nekik.



márc. 24. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A vízóracsere ingyenes, az a vízművek tulajdona. Próbálj telefonon beszélni velük az átírásról, talán jobban megértik, ott elmagyarázhatod a történetet.
márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos rá kell szánnod 1 napot,mert lehet hogy az ügyintézővel van a baj.

Valami nagyon megtéveszti.Nem gondolod ,hogy valakinek a valakije,benyomták ide,csak a munkájához nem ért .

márc. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De már 3 helyen 3 féleképpen megírtam nekik, és azóta se sikerült.

Létezik ,h ennyire nincs a helyzet magaslatán egyik ügyintéző sem?

Felőlem amúgy maradhat úgy,ahogy akarják,csak később aztán ne cseszegessenek emiatt,h a saját maguk bénázásából kifolyólag nem jók az adatok.

márc. 24. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Én összeszedném a papírokat, rászánnám az időt és bemennék a személyes ügyfélszolgálatra, ott nagyojából 3 perc alatt elintézik, ha mindent bevittél. Felesleges időfecsérlés üzeneteket küldözgetni, az első e-mailed került valahova, aztán gondolom a második már máshoz, a harmadik végképp, az is lehet hogy már nem is dolgozik az, akihez az első ment (amekkora a fluktuáció ilyen helyeken). Mire felveszik a fonalat, hogy ezt most miért is küldted háromszor átsiklanak lényegi infókon. Tehetsz panaszt az elektronikus ügyintézésük ellen, nem fog semmi történni, küldenek egy bocsit válaszként és inkább intézd el személyesen az átírást.
márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!