Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az érdeklődő csak fotókat és...

Az érdeklődő csak fotókat és videót látott az ingatlanról és szeretné "letartani" az ingatlant, 4 nap mulva szeretné megnézni, ez mennyire lehet komoly érdeklődő?

Figyelt kérdés
Elmondása szerint már régóta kinézte magának a hirdetési oldalon és kb. 600 kilóméterről jönne megnézni.
márc. 27. 18:34
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Szeretné letertani. Mit jelent ez pontosítanád?
márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "letartani"???? Lefordítanád magyarra?
márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem azt jelenti hogy ne mutassa meg másnak míg oda nem ér.

Oké, ha annyira kell neki akkor fizessen előre és nem mutatod senkinek.

márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 600km-ről elmegy akkor valszeg elég komoly. A "letartást" én se értem, de nyugodtan mutasd meg másnak is ha van érdeklődő, nem kell azt neki tudni.
márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ezért ne tartsd le neki, nyugodtan mutasd meg másnak is. Az sem biztos, hogy valóban elmegy. Ha pedig más is lenne, aki komoly, nyugodtan megmondhatod, hogy még jönnek pár nap múlva megnézni.
márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha olyan régóta kinézte, akkor úgysem áll fenn a veszélye, hogy elviszik előle. lehet megfogtad a balekot
márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, eljött, megnézte? Megvette?
ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!