Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tudnátok valamilyen jó környék...

Tudnátok valamilyen jó környéket ajánlani Budapesten ahol érdemes lakást vagy házat venni?

Figyelt kérdés
Kb. 65 millió lenne a keret. Legyen jó kerékpáros és tömegközlekedése. Ne legyen túlzsúfolt. C tipusú egyedektől mentes legyen.

márc. 30. 04:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65 millióból 2 szobás panelt tudsz venni, max 3 szobásat.
ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
11# 2 szobás panel már 35 millótól, 3 szobás panel pedig 40 milliótól van Újpesten. 62 millióért pedig 2 szobás, új építésű tégla is van.
ápr. 4. 12:55
 13/23 anonim ***** válasza:

12-es: én normális környékről beszéltem :).


A normális kerületek egyedül az 1,2,3,5,11,12,13 kerületek !


Ezekben a 65 millióért aligha kapsz nagy lakást!


Max egy garzon játszik újépítésűben, 27 m2.

ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
13# II. ker. Pók utcai lakótelep normális környék? 50 millótól van 1+2 félszobás lakás. Nem akarok új építésűt és túl nagyot sem.
ápr. 4. 13:34
 15/23 anonim ***** válasza:
Igen a pók utcai az abszolút a jobbak közé tartozik. Méltán népszerű!
ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
15# Mitől jobb a Pók utcai lakótelep mint az újpesti? A közlekedés nehézkesebb és nem látom, hogy sokkal szebb lenne a környék. Kevesebb a c típusú egyed?
ápr. 4. 14:20
 17/23 anonim ***** válasza:

Mitől jobb? Az árak beárazzák. De valóban, teljesen más a lakosság összetétel a Duna két partján, főleg észak Budapesten. Nem mindegy hogy 3. vagy 4. kerület.

Jobb a 3., pláne amik körülveszik, budai agglomeráció és a 2. kerület. A 4.kerületet nem ilyenek veszik körül, egy igazi munkásnegyed.


Nyilván rengeteget fejlődött ezt aláírom de okkal olcsóbb.


Én a környéket mindig előrébb venném egy lakásnál, a lokáció mindig a lényeg.

ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
17# én olyan rosszarcú embereket látok mindig ott a III. kerületben, Óbudán, a Római fürdő környékén, a HÉV-en, a környék se valami rendezett, elég szemetes, meg lepattant.
ápr. 4. 15:00
 19/23 anonim ***** válasza:

Kérdező ha te szerinted jobb Újpest mint a III. kerület akkor menj oda. Mondom, a piac beárazta hogy mi a jobb.


De nem foglak győzködni. Nyilván ha szerinted megéri 65 millióért ÚJPESTEN venni, tedd azt. Én nem tenném de te dolgod :).

ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A piaci beárazás.


[link]


Lassan azért Újpest is repeszt az 1 millió/négyzetméter ár felé a lakásoknál.

ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!