Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ez tényleg akkora tapintatlanság?

Ez tényleg akkora tapintatlanság?

Figyelt kérdés

Elhunyt a szomszédom a panelban. Semmi különös jó vagy rossz, szimpla egyszerű szomszédi viszonyunk volt. Fia intézi a hagyatékot, és én megvenném a lakást, ha úgy alakul.

Írtam egy levelet:


" Tisztelt Gipsz Jakab


Őszinte részvétem édesapja halála miatt.

Amennyiben az ingatlant értékesíteni kívánják, engem érdekelne és megvásárolnám azt.


Tisztelettel: Jómagam (nyilván névvel)"


Ez volt a levelem pontosan, viszont visszahallottam a tömbben, hogy emiatt valami tapintatlan senkiházinak gondolnak. Miért?



ápr. 10. 13:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem gáz, nem voltál tiszteletlen. Egyébként a hagyatéki tárgyalás hosszú idő szokott lenni, tulajdonosi viszonyoktól függően.
ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
Csak irigyek rád hogy van 30-40 milliód megvenni azt a panellakást
ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
19%

Igen, az.

Még akkor is, ha nem halt meg senki.

Mondjuk minket telefonon keresett meg egy ingatlanos ezzel (a 2..!!! héten), hogy valahonnét kinyomozta, hogy nálunk meghalt valaki és akkor biztos van egy plusz lakásunk és minek az nekünk, hadd adja el...

De az esetedben a 2 dolgot összehozni és ilyen hamar, mind2 tapintatlanság.

Pláne ha a szomszédod, el tudod kapni 2x egy beszélgetésre, hogy mi történt pontosan és részvéted, és másodszor hetekkel később, hogy hogy van ő, és mi a terv a lakással.

ápr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9: És honnan tudnak a levélről? Nyilván a címzett elpanaszolta nekik ezt!
ápr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem voltál tapintatlan. Azzal meg nem kell foglalkozni, hogy ismeretlenek mit gondolnak.
ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!