Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyi idő alatt szoktátok...

Mennyi idő alatt szoktátok meg, szerettétek meg az új házat, ahová költöztetek? Panelből költözünk egy közeli házba

Figyelt kérdés
ápr. 26. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Panelből jöttünk mi is. Cserépkályha, és a fürdőben fatüzelésű boyler volt, ennek ellenére azonnal otthon éreztük magunkat, a legkisebb

-a panelban született 5 éves- kivételével. Tél volt, tavasszal már ő is feltalálta magát. A 7 év panelban lakás kivételénel egész életemben kertes házban laktam, azért ment olyan gyorsan a "visszaszokás".

ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy hét.

Még nem volt teljesen kész a házunk amikor beköltöztünk, ezért először sok volt a rakodásra használt vagy félkész terület. Fura volt hogy nagy, hiszen 3-szor akkora volt a ház, mint a lakótelepi lakásunk addig. Más volt a közlekedés, nem lehetett csak úgy lemenni a játszótérre az ismerősökhöz, a többi gyerekhez. Az első együtt töltött hétvége azonban már nagyon jó volt és utána már nem volt gond.

ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon élveztük rögtön, hogy van saját szobája mindenkinek, és van kert, saját kinti tér, ahol nem kell máris viselkedni :)
ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte egyből. Régi családiházból új építésűbe költöztem. Minden sokkal jobb, nagyobb, és szebb. Bár a sötétben való közlekedéshez kellett kb fél év.
ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kerteshazban nottem fel de mikor kulonkoltoztem a szuloktol akkor egy tarsashazban laktunk. Utaltam hogy minden athallatszik a szomszedbol es nincs sajat udvarom, kozos parkoloba kellett parkolnom ahol epp volt hely. Nem volt tarolonk sem pedig kellett volna valami a szerszamaimnak. A szomszed allandoan cigizett a teraszon ezert ablakot sem tudtunk nyitni mert olyan szag lett volna bent mint egy kocsmaban.

2 ev utan vettunk egy kertes hazat es nem kellett megszokni semmit. Csend van, nyugalom van, van sajat udvarom, a kocsim a haz elott all, a szerszamaimnak meg csinaltam egy kis tarolot.

ápr. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper, hogy már nem kell folyton tekintettel lenni a körülöttünk lakókra (bá a reflex még sokszor bennem van :D), rohangálhatnak a gyerekek, vagy porszívózhatok, moshatok akármikor. Persze jóval melósabb, mert mindig van valamit fejleszteni, rendbe rakni - de ez is olyan jó érzés aztán, hogy a miénk. Legjobb, hogy kint lehetünk a kertünkben akár fürdőruhában és nem kell ahhoz utazni meg strandot/tábort/nyaralást fizetni, hogy a srácok ne csak a szobában üljenek.
ápr. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nem szerettünk már lakásban lakni, így szinte azonnal jött költözés után egy hatalmas fellélegzés. Pár hét múlva, már teljes mértékben otthonnak éreztem, pedig anno a lakásunknál ez az érzés több, mint egy év után érkezett meg.

Több helyünk lett, udvar, a főút után csendes helyre költöztünk, madárcsicsergés, nem dörömbölnek mellettünk/felettünk, nagyon könnyű volt megszokni.

ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!