Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egyedülálló 40-esként Debrecen...

Egyedülálló 40-esként Debrecenben házat, vagy Budapesten lakást vennétek?

Figyelt kérdés
Home officeban dolgozok, ezért mindegy hogy hol élek. Debrecenben felújítandó házra, Budapesten egy normális lakásra futná. Barátok, ismerősök, rokonok mindkét helyen vannak. Társkeresés szempontjából hátrányosnak érzem Debrecent, Budapestet jobban szeretem, viszont szíveseben élek egy házban mint egy lakásban.

máj. 15. 12:42
 1/8 Lilluci27 ***** válasza:
88%
lakást
máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
83%

Nem szeretem a kertet kifejezetten.


Én a lakàsra szavaznék, de inkàbb Debrecenben.

máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

A sok birkát ahogy öregszel, egyre kevésbé fogod tolerálni a lakásban.

Én inkább egy házat vennék kevés szomszéddal.

máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Én is a házra szavazok, nekem is az van.

Igaz családi ház nagyobb macera, mivel többnyire jóval nagyobb, meg az udvarral is neked kell foglalkozni.

De van privát szférád, ha a teraszon akarod szürcsölni a kávédat, úgy tudod megtenni, hogy csak magad vagy, nem bámul meg közben senki. Ellenben egy városai lakás teraszán ugyan ez rengeteg ember előtt történik nap mint nap. A legtöbbet észre sem veszed de látnak téged...

Biztosan csendesebb és tisztább lesz a levegő!

máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Én egyedül félnék egy házban. Engem megnyugtatnak a szomszédok.
máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem mindkét várost.

De szerintem Budapesten vegyél lakást.

Egyedülálló negyvenes vagyok én is, és gondolkoztam mindkettőn.

Budapest jobb számomra, több program, nagyobb "nyüzsi" áll rendelkezésre, ha az ember egyedül érezné magát. Nagyobb egyszerűen.

De azt sem tartom kizártnak, hogy az adott keretből Budapesten találj házat, pont amiatt, mert nagy a város.

máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6# én is inkább Budapest felé hajlok, mivel úgy gondoltam, hogy ott ebben a korban nagyobb esélyem van barátnőt találni. Sajnos azonban nem mai napig nem sikerült eldöntenem és így már 46 éves vagyok, ebben a korban pedig nem tudom milyen eséllyel találok még párt akár Budapesten is. Viszont lehet, hogy már a nyüzsgést se bírnám és lehet bele kellene törődnöm, hogy egyedül maradok és akkor már inkább egy kertes ház lenne jó. Nem tudom ezt se eldönteni és mivel ennyire döntésképtelen voltam mindig is ezért ment tönkre az egész életem.
máj. 20. 00:34
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha debrecenben nem sikerül találni senkit Budapesten sem fog sikerülni.
máj. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!