Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » El lehet adni valahogy, ha...

El lehet adni valahogy, ha igen hogyan egy olyan házat, ahol két balhés cigány család is a szomszéd? Bordasztalok amit művelnek

Figyelt kérdés
Borzasztóak amit művelnek, állandó zaj, kosz, üvöltözés, egész nap szól cigány mulatós zene hangosan a JBL hangszórón keresztül, kötekednek másokkal, mindenkibe belekötnek, a rendőrség tehetetlen...jól lenne eladni ezt a házat...
máj. 20. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon nehezen, őszinte leszek, ha te fizetnél se kellene így az a ház.
máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 L.. István ***** válasza:
88%
Hasonszőrűeknek legfeljebb gombokért.
máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne innen elköltözni nem tudom mi a megoldás...
máj. 20. 11:39
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Kora délelőtti órákba hívd az érdeklődőket, akkor még ezek a putrik általában csendesek.

Milyen a szomszédok kérdésre nem kell őszintén válaszolni. Ha annyira érdekli a vevőjelőltet menjen oda aztán beszélgessen velük.

Nézd meg mennyi a környéken a hasonló házak és a legolcsóbb alatt hírdesd meg.

máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

4+

Ha kérdezik miért ilyen olcsó akkor csak annyit mondasz: eladni akarod nem pedig árulni.

máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 L.. István ***** válasza:
77%
Amikor jön a vevőjelölt ad egy 10-est a szomszédoknak, hogy tűnjenek el egy órára. Engem mondjuk nem tudnál átverni, de lehet, hogy van, akit igen. Bár...végül is nem átverés. Nem valami elegáns dolog, de működhet.
máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

1.Mindent el lehet adni csak jól kell beárazni


2.Lényegtelen,hogy éppen mikor jön a vevő jelölt szól-e a mulatós zene vagy éppen csendben vannak....


Mivel nyílván észre fogják venni a szomszédos c*gány putrikat.

Azok eléggé jellegzetesek szoktak lenni.


Én mikor házat vásároltam falun végigmentem a település utcáin.

Illetve egy másik nap péntek délután bementem a kocsmába egy kólára is,hogy megnézzem milyen alakok járnak oda.

máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor jön a vevőjelölt ad egy 10-est a szomszédoknak, hogy tűnjenek el egy órára."


Es attol kezdve kernek minden nap egy tizest, hogy ne lehetetlenitsek el teljesen az eladast meg hangosabb cganykodassal. 😀

máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gombokért talán valamelyik szomszéd sógorkomájának eltudnád adni. Más opció aligha van. Ha tényleg putrisok, azokat kiszúrja az ember messziről, nem kell hogy pont kint mulassanak, amikor megy a háznéző.
máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!