Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pesten melyik lakótelepen...

Pesten melyik lakótelepen érdemes lakást venni? 3as metró közelében.

Figyelt kérdés
Talán az Ecseri út vagy Corvin negyed környékén lenne a legjobb. Kb. 6 millióm lesz egy másfél szobásra.
2013. jún. 24. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
József Attila a pöttyös utcánál, elég szép és csendes környék.
2013. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy nézem, hogy az elsődleges határt a pénzed szabja, mert eléggé szűkös a keret. A Pöttyös utca környéki lakótelep tényleg egy kellemes környék környék. A Corvin-negyed környéke kicsit nekem túl belvárosias, de kinek hogy, de szerintem ott ennyiből nem kapsz normális lakást. Ami még lehetőség van az Kispest, nem egy jó hírű környék, meg nem is a legjobb, de annyira nem vészes :)

2013. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A Lehel téri megállónál, Gogol utca, Kárpát utca , Pozsonyi utca ami szintén a nyugatihoz közel van. ez rendes környék
2013. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

a József Attila lakótelep nekem is tetszett, de oda kevés a pénzem. Egyenlőre a Kőbánya alsó állomás környékén találtam lakásokat 6millió körül.

Meg a X. kerület másik végén, de oda már nem szívesen mennék.

2013. jún. 25. 18:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és az egyszobásak már jobban tetszenek. A legtöbbnél jobb az elrendezés. Pl. nagyobb konyha.
2013. jún. 25. 18:43
 6/6 anonim válasza:
Én a Ond Vezér park/út környékén laktam két évig ez az Örstől van egy köpésre. Nagyon nagyon jó hely..:)
2013. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!