Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szeretnék a párommal egy új...

Szeretnék a párommal egy új lakásba költözni. Szerintetek milyen a 8 kerület?

Figyelt kérdés

Én azt hallottam hogy vannak olyan környékei amik egyáltalán nem veszélyes. Budaörsre járunk be dolgozni. Én este 10ig dolgozok a párom pedig vagy reggel 7 től este 7ig vagy este 7től reggel 7ig. Nem szeretném a barátnőmet veszélynek kitenni. Érdemes oda költözni?Szerdahelyi utca?Baross utca?

Vagy szerintetek melyik kerületbe érdemes ahonnan még be is lehet járni?



2013. júl. 1. 16:21
 1/2 anonim válasza:

Vannak tényleg elég normális részei, én sok lakást néztem ott, míg megtaláltam az igazit ugyancsak a 8. kerületben, és örülök a helynek, mert fél percre vagyok a 4-6-pstól. :)


A palotanegyed szerintem elég normális, a körúttól én 3 utcasarokkal kijjebb nem költöznék, ahogy folyamatosan mész beljebb, úgy váloznak az utca népei is. Szerdahelyit nem ismerem, nekem túl kint van a körúttól, a Baross utca pedig nagyon változó.


A lényeg, hogy meg kell nézni a lakást, ha már dunyhák vannak kiterítve a társasházban, akkor felejtős. Emellett meg kell kérdezni a szomszédokat, hogy milyen a környék, késszégesen szoktak válaszolni.


Ugye a fő lényeg az, hogy mekkora lakást szeretnétek minimum, és mennyit tudtok rá áldozni.

Érdemes igyekezni, és több ingatlanossal felvenni a kapcsolatot, mert az árak szélsebesen mennek felfelé, főleg így iskolaévzárók után.

2013. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én a Futó utcában lakom, a Horváth Mihály térnél, illetve laktam már a Vajdahunyad utca Corvin Plázához közeli részén is.

Ezen a környéken teljes biztonságban érzem magam, este 11-kor is egyedül simán hazaérek, félelem nélkül. Még soha nem kötött belém senki, pedig fiatal nő vagyok...

A Futó utca végig biztonságos, illetve a Pláza közvetlen környéke.

2013. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!