Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » IV. Kerület Tél utca. Milyen...

IV. Kerület Tél utca. Milyen az itteni környezet?

Figyelt kérdés
Kinéztem itt egy lakást. Ha vki esetleg ismerős errefelé mondana pár szót a környékről? KÖzlekedés nem lényeg, sokkal inkább az itt élők. Balhés környék-e, kutyát esténként nyugodtan le lehet-e vinni? Esetleg eltérő kultúrájúak mennyire vannak itt jelen? stb.. Előre is köszi!
2013. júl. 9. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a Tél utcának melyik oldala?

Az egyik végig panel házakból áll, 4, illetve köztük 10 emeletesek, ez kellemes környéknek mondható, sok parkkal a házak között.

A túloldal már neccesebb, mert ott vegyesen vannak drága, új építésű lakások és régi bérházak, utóbbiakban színesbőrűekkel. Igaz, az már nem is a Tél utca, csak azzal párhuzamos.

Úgyhogy a panel oldalra nyugodtan költözhetsz, a másiknál nagyon meg kell nézni, pontosan hol van a lakás, ha nem pont a Tél utcára esik.

2013. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4 emeletesről lenne szó uh akkor elvileg a kellemes oldal. Köszi az infót!
2013. júl. 10. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit!

A párhuzamos utca az Anonymus és a Chinoin utca, ami vegyes "halmazállapotú".

2013. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, ami még fontos: esti sétálgatásnál lehetőleg kerüljétek el a Tél utca Duna felé (Városkapu) eső folytatását, a Berda József utca, Temesvári utca környékét, ahol a 121-es busz jár. Az szerintem Újpest leggázabb része, régi, lepukkant bérházakkal.
2013. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Huh ha már ennyire jól ismered a környéket egy vmit még kérdeznék. Csak utcaképbe nézelődtem itt a neten, van a közelben vmi gyár egy ronda kéménnyel. Ez mennyire tud zavaró lenni? Ablak nyitás stb..
2013. júl. 10. 21:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Egymás mellett van a Sanofi Gyógyszergyár és a Hőerőmű. Nem zavaró egyik sem, manapság már a gyógyszergyár sem szaglik messziről, mint hajdanán (dolgoztam is ott), eleve alig van már ott gyártás.

Én csak két utcányira lakom a Tél utcától, de szerencsére nincs semmi gondom a környékkel, bár a villamost éjjel is hallani...egyébként nyugi van.

No, nem mondom, hogy nem élnék szívesebben mondjuk Csillaghegyen, de ez jutott, viszont a belvárost én képtelen lennék megszokni, annál számomra itt ezerszer jobb. Vannak zöld területek, a közlekedés perfekt. Színesbőrűek pedig majdnem mindenhol akadnak, itt nem kirívó.

2013. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Belvárosba soha, ugyanígy vagyok ezzel én is. Jelenleg még vidéken, de minden nap járok fel és kezdem unni. Na de tényleg köszönök mindent. Ha végre valahára felköltözök vendégem vagy egy sörre. :) Biztos akad vmi talpon álló is felétek.
2013. júl. 10. 22:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi! Sok sikert a költözéshez!
2013. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár nem tartozik a kérdéshez, gondold meg, hogy valóban panelba akarsz-e költözni? Mondjuk, a híd aljánál jobb, az igaz, de én soha (még vendégségbe se) megyek még egyszer panelba.
2013. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!