Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szombathely közelében lévő...

Szombathely közelében lévő községeket, falukat tudtok ajánlani ahova érdemes költözni? Max.15km-re Szombathelytől.

Figyelt kérdés
Ahol lehetőleg kevés rézbőrű él és ami szép és élhető.
2013. aug. 1. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sé? Ott még nem nézelődtem. Ez hány km a várostol? Amiket néztem az Gencsapáti, Torony, Balogunyom Nárai. Ezek jo helyek? Főleg Torony érdekelne, ott elég jo árban vannak házak.:) Köszi a válaszod!
2013. aug. 1. 13:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Torony hát hogy is fogalmazzak. Nem biztos, hogy oda költöznék, elég sok kisebbségi él ott. Talán az egyetlen falú ahol biztos nem élnék Vas megyében.

Én inkább Táplánszentkereszt felé nézegetnék.

2013. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg Ják és környéke.
2013. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
gencsapátiban is sok a kisebbség
2013. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na Jákon még nem nézelődtunk eddig, pedig egész jo árak vannak.Szoval akkor jo hely.:) Köszi az infot.
2013. aug. 3. 19:08
 7/9 anonim válasza:
Sé és Ják szerintem itt inkább gazdagabbak laknak,meg még talán Táplánszentkereszt esetleg Vép.
2013. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vép semmiképp, az is tele van....
2013. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Gencsapátiban lakom már 7 éve, de egy rézbőrűvel sem találkoztam. Biztonságos település és kedvesek az emberek és gyönyörű egy hely. 5 percre Szombathelytől. Itt van egy különlegesen szép családi ház, ami 36 millió Ft-ért eladó most. [link]
2016. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!