Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A 9. kerületi József Attila...

A 9. kerületi József Attila lakótelep jó környék?

Figyelt kérdés
Milyen a közbiztonság? Cigányok vannak? Betörések? Az epreserdő utca még jónak számít?

2013. aug. 6. 10:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
Hiába költözöl a kevés 9. kerületi jó környékre, ha az utazásaid során pl. a Kőbánya-Kispest metróállomáson, a Klinikáknál vagy az Orczy téren át kell utaznod....
2013. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A JA-ltp normális környék. Zép ősfás park közepén van, vannak kifejezetten bájos utcák. Tudtommal nincs sok roma. A pöttyös utcánál kell le-felszállni. Aki nem tudja, hol van, az ne írjon butaságot.
2013. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A KÖKI pedig kifejezetten normalizálódott, az egész egy puccos pláza. Egyáltalán nem veszélyes. Régebben nagyon dzsuva volt, de annak vége.
2013. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Budapest 2. (szerintem 1.) legjobb lakótelepe. "ŐK" nem igazán képviseltetik magukat arrafelé, jó a közbiztonság és rengeteg a park, szóval szerintem jó választás a JA-lakótelep.
2013. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves első! Orczy-ról nem tudok, de pöttyös,klinikák,nagyvárad tér metrómegállókat nem tudom elkerülni, mivel Semmelweis-re fogok járni... így a 3-as metró vonala mindennapos lesz.. Ezeknél a csomópontoknál persze mindenhol "összefújja a szél a szemetet", de ezt nem lehet kikerülni.


többiek, köszönöm a biztató válaszokat, személyesen is megnézzük a lakásokat :)

2013. aug. 6. 19:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezektől a metrómegállóktól nem kell félni egyébként, vannak ezerszer veszélyesebb helyek Bp-en.
2013. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És mit szólnál egy kicsit kintebbi részhez a József A-tól? Gyáli út? Írj privit ha van kedved.
2013. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Inkább bentebb szeretnék :)
2013. aug. 10. 12:11
 9/14 anonim válasza:
Szerintem a közbiztonság a Pöttyös utcai metró környékét leszámítva egész jó, viszont nem ismerek túl sok fiatalt azon a lakótelepen, inkább sok nyugdíjast meg kisgyereket szoktam látni. Hogyha 20-on éves emberek társaságára vágysz nem a legjobb lakótelep vszleg, inkább a kálvin tér, ferenciek tere környéke.
2014. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Bár nyugdíjas azért nincs annyi, de a népsűrűség nekem úgy tűnt nem vmi magas és mintha 20-on évesek igen kevesen lennének.
2014. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!