Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Panellakást el lehet adni...

Panellakást el lehet adni nagyvárosban? Vesz ilyet valaki?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
persze, elég sok ember szeretne pl. New York-ban venni panelt
2013. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul tettem fel a kérdést. Tiszántúlon, keleti régióban. Garzont.
2013. aug. 11. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:

azt javaslom hogy ha érdeklődőt is akarsz akkor pontosan és részletesen adj fel hirdetést mert így csak elsiklanak a hirdetésed felett

ajánlom olvasgass egy kicsit hogyan is kell egy hirdetést feladni vagy másokét nézd meg, ők hogy is csinálják


mondjuk ha én lennék a vevő, akkor egy rahedli kérdést kellene feltennem, de minek tegyem ha másoknál minden részletesen le van írva, de azért kérdezek egy párat


a vizesblokk vízvezetéke milyen műanyag vagy fém, hány colos,

milyen színű a cserép rajta, szomszédok normálisak,


-ja xy városban van, akkor nem kell

2013. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Garzont felénk jobban veszik mint a nagy rendes panelt, nálunk Miskolcon ahol lakom egy garzon 3,5millió ft +/- eltérés lehet, egy 52nm2-es lakás 5milliótól kezdődik
2013. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még nem hirdettem meg. Csak nem tudom, kb. hány hónap alatt megy el, ezért kérdeztem, egyáltalán van-e rá kereslet.
2013. aug. 11. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:

nem akarlak megharagítani de ez megint egy h*lye kérdés volt, ha nem hirdeted meg akkor sehány hónap alatt nem fog elkelni mert senki nem fogja tudni hogy eladó

-de nem is értem hiszen már meghirdetted nem? ITT

azt ajánlom hirdesd meg egy lakásokkal foglakozó (ingyenes/fizetős) oldalakon

aztán ird ide mennyi idő alatt sikerült eladnod :)

2013. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Dehogy hirdettem. Ez nem hirdetési oldal. Csak szerettem volna érdeklődni, van-e rá egyáltalán igény. Majd meghirdetem valamelyik ingatlanos oldalon.

Nem éreztem hülye kérdésnek, úgy gondoltam, hátha valaki tudja, vagy esetleg ingatlanos, és pl,. ők is tudják, mire is van most igény.

Csak én nem akarom ingatlanossal eladatni, mert nagyon sok a jutalék.

2013. aug. 11. 20:55
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es ! Mennyi ??? Csak :-((
2013. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!