Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik a "leggetósabb" része...

Melyik a "leggetósabb" része Budapestnek az alábbiak közül: Kőbánya, Csepel, Kispest, Lőrinc (Havanna-ltp) vagy Józsefváros?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre ezeken a részeken a legolcsóbb lakást venni.
2013. aug. 21. 10:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek vannak ótvar részei. A Havanna pár éve életveszélyes volt,nem tudom, most mi a helyzet vele. Kőbánya alsónak is vannak "szép" részei, de önmagában nem egy nagy gettó. Csepel baromi nagy, nem lehet egy szóban jellemezni, a Józsefváros pedig nem durva, csak csúnya. Szóval talán Lőrinc.
2013. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre mégis Józsefvárosnak van a legrosszabb híre.
2013. aug. 21. 10:51
 3/25 anonim válasza:
Igaza van az 1-esnek: pontosabb helymegjelölés kell. Az adott kerületek mely részére gondoltál?
2013. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítok. Kispest-Wekerle, Kőbánya alsó, Kőbánya-Hős utca vagy Pongrácz út, Csepel-Szent Imre tér környéke
2013. aug. 21. 11:01
 5/25 A kérdező kommentje:
Józsefváros - Mátyás tér, Kálvária tér
2013. aug. 21. 11:02
 6/25 anonim válasza:

3-as vagyok.

Amit biztosan tudok: Hős utcától visítva menekülni, Wekerlének örülni. A Józsefváros körúton belüli része valamelyest jobb (biztonságosabb), de én biztosan nem költöznék egy ilyen bérházas környékre. Szűk, levegőtlen, sötét, dohos.

De ha személyesen elnézel ezekre a helyekre, szerintem te is nagy eséllyel le tudod mérni, hogy akarsz-e ott lakni. Én biztosan így tennék.

Egyébként van egy másik buktató is. Beköltözöl egy jó környéken lévő társasházba, és utána derül ki, hogy hülye a lakóközösség. Mi meg ajánlhatunk itt a neten bármit.

2013. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én ezek közül Kispestre költöznék.

A megjelölt csepeli környéket viszont nem ismerem.

2013. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hős utcától visítva menekülni? Hiszen ott van a környéken a Nemzetvédelmi Egyetem, továbbá úgy tudom rendőrség is.
2013. aug. 21. 11:24
 9/25 A kérdező kommentje:
Számomra fontos a környék, hiszen ha kilépek az utcára mindennap az fogad majd amit ott látok és a lakás árát is befolyásolja.
2013. aug. 21. 11:26
 10/25 anonim ***** válasza:

Józsefvárosnak is vannak jobb részei, de tény, hogy vannak olyan gettós környékek, ahová jóérzésű ember a lábát nem teszi be.


A többiben az előttem szólónak igaza van, túl nagy terület Csepel, Kőbánya, Kispest és Lőrinc is ahhoz, hogy egy szóval jellemezzük. Mindnek van jó és rosszabb része is.

2013. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!