Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van itt valaki, aki Budafokon...

Van itt valaki, aki Budafokon lakik a Leányka úton?

Figyelt kérdés

Lakásvásárlás miatt kérdezem, de nem ismerem a környéket.

Ezért lenne néhány kérdésem.

Van valami oka annak, hogy a Leányka úti panelok ára nagyon alacsony?

Mennyire sok arrafelé a cig@ny?

Kb mennyi idő eljutni onnan a Móriczra vagy a Deákra?

Milyen a közlekedés? ( nappal, éjszaka )

A járatokon, amik budafokra mennek, mennyire sok a cig@ny, balhés alak?

Ti szerettek ott lakni? Ha nem/igen, miért?

Köszönöm előre is mindenkinek.



2013. szept. 6. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:

azért alacsony, mert bazi nagy háztömbök vannak, éveken keresztül nem tudták kiirtani a csótányokat, mert ha az egyik tömbben nem volt irtás, egyből átvándoroltam oda, majd megint elszaporodtak

úgy képzeld el, mintha sok panel lenne egymás mellett ,de egybe építették őket, átjárás van a felsőbb szinteken is, ezért baromi nehéz kiirtani minden rágcsálót, bogarat

emellett Budafok legolcsóbb része, tehát megfordulnak itt a cigányok is, bár korántsem annyi, mint a 8. kerületben vagy angyalföldön

a közlekedés rendben van, busszal és villamossal is megközelíthető, a villamosmegálló pont a tömbök előtt van, a buszmegálló is baromi közel

közért, posta, iskola, ovi, orvosi rendelő, piac közel

Móricz 10 perc, Deák 20 kb.

van éjszakai buszjárat

járatok akár villamos, akár busz mindig zsúfolásig tele, abszolút átlagos utazóközönséggel

2013. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A közlekedés egész jó a BKK kitett magáért az utóbbi időben, mivel az előttem szóló nem tett említést a cigány dologról, közlöm vannak páran van köztük nem balhés típus de van egy szekrény, de igazából ritkán lehet velük találkozni.Ezen kívül van pár szipus de ők is csak max a Városház téren szoktak lenni.Végül is szeretek itt lakni ezeket leszámítva.A járatokon is ritkán lehet velük találkozni de ha igen akkor bandákba vannak.De a többi megfizethető kerület közül talán ez a legjobb választás.
2014. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsánat előző vagyok, tett említést csak kibővítettem.Meg sajnos a közelben a Savoyai Jenő térnél (1 megállóra) van egy gettó a Játék utca ott szoktak esténként gyűlni az eltérő kultúrájuak, de nem kell arra járni este és elkerülhetőek.
2014. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond Budafokkal.
2019. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!