Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Képekkel. :D

Figyelt kérdés

Egyedülállóként költöznék és szeretném a segítségeteket kérni erről a 3 ingatlanról, hogy ti melyiket választanátok vagy hogy melyiket lenne érdemesebb megvennem, mind a három lakás egyforma alaprajzú. Nagyon megköszönném ha segítenétek minél többen és kérlek azt is írjátok meg, hogy miért azt választanátok. Nagyon köszi!!


1. [link]


2. [link]


3. [link]


2013. okt. 19. 13:47
 1/6 anonim válasza:

Szia! 1-es vagy 3-as. 2-es abszolút nem. 3-as azért, mert a felújítással már nem kellene foglalkoznod. Az 1-es meg egyszerűen tetszik. :)

Jó nézelődést és kívánom, hogy sikerüljön a SZÁMODRA legjobbat megtalálnod!

2013. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de én nem vennék olyan lakást ahol keresztül kell mennem a szobán ahhoz,hogy főzzek.Sajnos mindhárom lakásnál ugyanez áll fenn.Ha magad készíted az ételt akkor biztosan tudod az mennyi kosszal jár:hazavitel,feldolgozás,elpakolás stb...Magam intéztem a saját ingatlancserémet és a tájékozódásoknál láttam olyan kis méretű lakásokat ahol nemcsak a Wc,fürdő hanem a konyha is el volt szeparálva.Nem akarom elvenni a kedvedet,de szerintem még ne siesd el a lakásvásárlást.
2013. okt. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második semmi esetre sem. Elsőre, még kell költeni. Az utolsó, meg horribilis áron van... Azt nem értettem mikor mi is nézelődtünk, hogy full felújítottként max ki van festve. Lepukkant fürdő, belső ajtók régiek, bejárati ajtó jópár éves, stb... az a bútor amit bennhagynak, max 200 ból kihozható... Mi is árulunk pont ekkora lakást de az tényleg felújított. Újra lett vezetve az áram, a víz, minden-minden új... és 1 millával alatta van, persze tudom környék ,és sok tényezőtől függő a dolog.... ebben az árkategóriában azért nagyon szépeket lehet kapni..
2013. okt. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. A másodikat miért zárjátok ki, megírnátok a kedvemért, hogy nem jò? Mi a baj vele? :) Egyébként fel lesz ùjitva és át szeretném alakítatni is tehàt nem ilyen lesz az elrendezése és a képeken làthatò butorok sem maradnának termèszetesen. Lassan 1 ève keresek lakást eredménytelenül, 20 éves vagyok és első lakasnak szeretném ès nem nagyon tehetem meg hogy szebbet vegyek csak ilyen felùjítandòt, amùgy pont a másodikròl van tôbb infom és számomra elérhető árban van, nem annyièrt amennyi a hirdetèsben szerepel jóval kedvezőbben :( Akkor a 2-es mindenképp felejtős?? Köszi a segítséget!
2013. okt. 21. 10:53
 5/6 A kérdező kommentje:
-/hogy miért nem jò? Elnézést az elíràsért.
2013. okt. 21. 10:56
 6/6 A kérdező kommentje:
3 . [link]
2013. nov. 17. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!