Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pesti otthon ingatlanirodával...

Pesti otthon ingatlanirodával van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, én a legnagyobbal adattam el a házamat (Duna House), öt hónap alatt sikerült. Egy másikkal két hét alatt sikerült vennem (CSIC). Mindenképpen előbb a neten tájékozódj, nézd végig az oldalakat: ingatlannet, ingatlanbazár, jófogás, apród stb. Beírod, milyet szeretnél és mennyiért, ha a kezünkben a net, használjuk is! Én így vettem magamnak lakást.
2014. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A legnagyobb a DH? :D Egy magyar cégről beszélünk tehát nem éppen a legnagyobb:D

Vannak kis hazánkban olyan európai múltra visszatekintő cégek is akik talán megbízhatóbbak. Én például nem bíznám a lakásom egy olyan cégre akinek mondjuk csak magyarországi irodái vannak mert azok csak koppintások.

Én pl kiemelném a RE/MAX-ot a City cartel-t vagy éppen a Tecnocasa-t Ők tényleg nagy cégek, akik tudják a dolgukat, nem pedig mást koppintanak és a lakások helyett nem önmagukat reklámozzák

2014. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fanny1885 válasza:

Kedves utolsó!

Én most szeretnék házat venni és örültem a hozzászólásodnak,mert ezeket az irodákat nem ismertem és gondoltam,h lehetőségek tárháza nyílik meg előttem. Hát nem. A ReMax oldalán 705 ingatlan van összesen. Egy vicc. Szóval nem kell lesajnálni a magyarokat...

2014. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Irodák: rendszerint nemcsak a saját oldalukon hírdetnek, hanem Apród, Jófogás, Ingatlannet, Ingatlanbazár stb. oldalakon is.

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, de a kérdésemre még senki sem válaszolt...
2014. febr. 6. 20:27
 7/7 anonim válasza:

csak most találtam meg ezt az oldalt és ott a fenti kérdést...

válaszom: az eredeti felállás 2013-ban amikor alakult, az akkori munkatársak, a lendület, a kolegalitás, a morál, az ügyfelekhez való hozzáállás tökéletes volt.

Ma már, csak néhány ingatlanozást imitáló egyének dolgoznak, élen a puccsista, inkorekt vezetőjükkel.

Meg kell nézni az ingatlan.comon kik dolgoznak régebb óta vagy ismerősök tapasztalatait nem feltétlenűl iroda nevéhez fűződően meghallgatni.

Tehát ajánlásból, elvégzett korrekt munkásság lapján...választani!

2016. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!