Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pest megyei vidékre költözők!...

Pest megyei vidékre költözők! Hová költöztetek? Hogy érzitek magatokat ott? Elsősorban Csomád, Őrbottyán, Veresegyház, Erdőkertes, Mogyoród, Sződ érdekelne. Kérlek, írjátok le, mik a tapasztalataitok! Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
Nagy segítség lenne, mivel 2 gyerekkel költöznénk, a házunkat már áruljuk, de nem akarok rossz döntést hozni, mert a gyerekeket nem akarom ide-oda rángatni. Szeretnék nekik természetközeli környezetet egy barátságos, komfortos kis településen.
2014. febr. 20. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor Őrbottyánt, és Verest kerüld el szerintem.
2014. febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért? :-)
2014. febr. 20. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:
A Vác-Veres vonat vonalon nemrég is volt késelés. Sok arra a kötekedő alak. Szerintem.
2014. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Én nemrég költöztem a Dunakanyarba. Szentendre, Leányfalu, Tahitótfalu, Dunabogdány. Ha barátságos, természetközeli és komfortos, akkor Leányfalu és Tahitótfalu. Vannak eladó házak, bár inkább hegyoldalit érdemes venni, a dunaiak árvízveszélyesek. Nézd meg az Ingatlannetet, én ott találtam.
2014. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Azok a települések nekem is nagyon tetszenek, de Dunakeszin van a munkahelyünk, így sajnos azok már messze vannak. Emiatt néztem eddig csak a fenti településeket, hogy a bejárás ne kerüljön olyan sok pénzbe és időbe.

Igen, ott nagyon sok hirdetés van :-) Nézem folyamatosan, de igazából még az sem kristályosodott ki, hogy építkeznénk -e, vagy házat vennénk inkább. Az biztos, hogy nagy területet szeretnénk, így lehet, hogy csak a külterület jöhet szóba, ahogy elnéztem, mert a falvakban a házak elég kicsi telkeken vannak :-/

2014. febr. 24. 09:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Kár, hogy kiesik, mert Leányfalun nem kicsik a telkek, 550 m2 már annak számít, a többségük 700-1000 m2. Építkezés nem éppen olcsó, viszont sok a félkész ház Budapest környékén(tavaly ilyet kínáltak nekünk Szigetmonostoron, de külterületen volt, kocsi nincs).
2014. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Leányfalu távolságra még elmenne, de az zavar, hogy át kell autózni Szentendrén, ami reggelente eléggé be van dugulva:(

Annál is nagyobb telket szeretnénk, minimum 3000 m2-t. Ti új építésű házat vettetek, vagy felújítandót? Ebben sem vagyok biztos, hogy melyik a kisebb kockázat:(

2014. febr. 24. 13:38
 8/11 anonim válasza:
74%

Lehet, már nem aktuális, de szerintem meg Veresen élni pont ideális, pláne gyerekkel. Vonattal kapcsolatban nincs tapasztalatom, de szerintem az abszolut nem általános, amit az egyik hozzászóló írt. :-/

Barátságos, élhető, szociális, család- és gyerekbarát város. Folyamatosak a programok és a fejlesztések.

2014. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Veresegyház már túlnőtte saját magát, még jobban, mint Szentendre. Zsúfolt, kicsi telkeken nagy házak, olyan mint a paneldzsungel.
2014. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még aktuális, mert nem adtuk el még a házunkat Dunakeszin. Azóta Veresegyházát kilőttük, mert nagyon kicsi telkek vannak, és ahhoz képest nagyon magasak az ingatlan árak. Csendesebb kis faluba vágyunk. Szadán találtunk pár házat egész nagy telekkel, de nagyon drágák! Hangulatban Kisnémedi, Püspökszilágy, Vácrátót tetszik. Az első kettőben olcsón lehet házat venni, de a bejárás Bp-re horror. Viszont én épp munkát váltanék, a párom meg Dunakeszin dolgozik, így talán az nem is nagy baj:)De a gyerekekre is gondolnunk kell... Áááááá,nem gondoltam, hogy ilyen nehéz:( Nem akarom pár év múlva a fejemet verni a falba:( Köszönöm, ha írtok véleményeket, sokat segít!
2014. márc. 20. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!