Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győr melyik részére érdemes...

Győr melyik részére érdemes költözni? Melyek a normálisabb környékek?

Figyelt kérdés

Találtam egy ilyen cikket: [link]

Nos nem szeretnék cigánytelepen lakást venni. Elkeseredtem picit, mert az eldó lakások háromnegyede Győr Sziget és Adyváros részeken vannak..


2014. ápr. 23. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nádorváros, Révfalu, Szabadhegy, ezekben alig van cigány, persze drágák is a házak. Sajnos Győr összes többi városrészében tele van velük. Győrben rengeteg cigány él, lépten nyomon mindenképp összefutsz velük. Például mi Nádorvárosban lakunk, de betörtek hozzánk a cigányok az udvarra ( éjjel-látó kamera felvette), gondolom Marcalvárosból jöttek át.
2014. ápr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még jó hogy eddig mindenütt azt olvastam, hogy úgy kell őket nagyítóval keresni...:/
2014. ápr. 24. 10:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első kicsit túloz. Már nem élek Győrben, nem is vagyok győri, de éltem ott jó néhány évet (egyetem + néhány év munka). A Sziget városrészt és Újvárost kerüld el, illetve Gyárvárost és az ETO stadion környékét. Ady-városban is vannak cigányok, de csak elvétve. Néhány évet éltem Marcal 2-ön, de nem emlékszek cigányokra. Laktam a Jereváni úti panelokban is, nekem azzal sem volt különösen gondom, a győri lakótelepekhez képest a leglakhatóbb környék volt. Számomra inkább Nádorváros volt a cinkes hely, különösen a vasútállomás/autóbusz-állomás és a kórház környéke. Igaz, hogy a laktanyát a Leier felújíttatta, de vannak még arra gáz környékek.
2014. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hűha akkor jobb ha a belvárosban nézelődik az ember? Életemben nem jártam még Győrben. :)
2014. ápr. 24. 19:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pénz nem számít, akkor inkább a belvárosban nézz körül :) Én laktam Ady városban is, nem sok barnabőrű emberrel találkoztam, most is elég gyakran járok el oda, és még most sem találkozom velük. Valamint inkább a "külvárosokat" érdemes megnézni.. például Gyirmót, Győrszentiván.. helyijárattal simán be lehet jutni a belvárosba. A győri romák háromnegyede nem olyan, mint Bp-n a 7-8 kerület. Mellesleg a Kossuth utcát (újváros) is elkezdték felújítani, tehát nagyvalószínűséggel ott sem lesznek 1-2 éven belül.
2014. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Belvárosban is vannak, főleg a Baross úton szoktak ülni a meki előtt és kötekednek, ordibálnak meg cigit akarnak.

Én marcal 2-ön lakok, itt azért van egy-két család, szomszéd marcal 1 pedig katasztrófa, éjjel nem biztonságos arrafelé. Ha olcsó, cigánymentes lakórészt akarsz, akkor csak is marcal 2 jöhet szóba, a többi városrész drága vagy cigányok élnek arra. Valaki írta itt a jereváni utat, na ott rengeteg cigányt költöztettek be az elmúlt 2-3 évben :) Én erősíteni tudom az elsőt, Győrben viszonylag sok cigány él.

Vagy esetleg a Győrhöz csatolt falvak, Ménfőcsanak, Gyirmót, de itt is élnek családok.

2014. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Vagy a Dunától északra (Révfalu, Kis- és Nagybácsa vagy Sárás), Szabadhegyre, Kismegyerre vagy esetleg Ménfőcsanakra.
2014. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Győrszentiván.
2014. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. ápr. 26. 22:11
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Győrszentivánon nőttem fel,ott is van kb. 4 család,de azok nem kiabálnak annyira mint újvárosban,inkább a zene bömböl,de egy ilyen nagy faluban meg se kottyan...Kedvenc lakhelyem eddig a Diák út eleje volt.Újvárosban amúgy már telelpítik ki őket,szóval pár éven belül nem lesznek ott cigányok,ott is nagyon szívesn laknék(persze már cigánymentesen) meg még szabadhegyen
2014. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!