Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szeretnék vidékre költözni a...

Szeretnék vidékre költözni a családdal kertes házba (falura, vagy kertvárosba Pest megyében/Balaton környékén )! Tudnátok ajánlani olyan helyet, ahol megvan minden : suli, ovi, üzletek, jó környék, jó szomszédok, kevés cigány, alacsony bünözés?

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 22:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Tárnok.
2014. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
16%
Szolnok! Szolnok! Szolnok! A legjobbb igaz hogy nagyobb város de nem annyira nyüzsis még van mozgás mindig és k.u.r.v.a sok kertvárosi része van
2014. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
56%
Szolnok Pest megyében vagy a Balaton környékén van?
2014. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
31%
Nem Pest megye Hanem Komárom-Esztergom de Óbudától csak 40 km. Ha érdekel írj privátot.
2014. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
47%
Szolnok? Ahol a város fele a Szecskán él, és annak a fele is cigó?
2014. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
18%
Hát ne a szecskára menjen hanem mondjuk szandszőlősre
2014. máj. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
Dunakanyar, Leányfalu, Tahitótfalu, Dunabogdány és a Szentendrei-sziget.
2014. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Ami a Balaton környékét illeti, Veszprémben például jó a közbiztonság, minden megvan, vannak nagyon jó környékek, cigány szinte egyáltalán nincs (a közeli települések közül Hajmáskéren és Berhidán vannak sokan), csak éppen az elhelyezkedési lehetőségek rosszabbak, mint Budapest környékén.
2014. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
48%
Veszprémi vagyok. A lakótelep 80% cigány, ahol élek... Nem azt mondom, hogy ez baj, mert sok ismerősöm/barátom van köztük, csak azt mondom, hogy nem igaz, hogy nincsenek Veszprémben cigányok.
2014. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
37%

10:

Talán a pokoli toronyban élsz? Mert még a Haszkovón és a Cholnoky-n is bőven 1-2% alatt van a cigányok aránya, az Egry-n meg egzotikusnak számít cigányt látni. Gyere Pécsre, és nézz itt körül, én 6 évig éltem Veszprémbe és utána költöztem ide, és igencsak fura látvány volt elsőre, hogy az utcán minden 5. szembejövő cigány, pedig nem Meszesen lakok vagy valamelyik külvárosi putrinegyed közelében.

2014. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!