Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pesterzsébet, Wesselényi...

Kavics1 kérdése:

Pesterzsébet, Wesselényi utcában milyen a közbiztonság? és mennyire jó a közlekedés?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Török flóristól felfelé, az Ady Endre tér felé jobb. Tehát az a vége, ahol a 123-as, 99-es jár. Lefelé vannak már putrik, (Török Flóris és a Vágóhíd között most hirtelen négyet tudok) besurranók, betörések. (Mi lefelé lakunk, de gyűlöljük!) Egyébként kifejezetten lefelé sok az olyan telek, ahol osztatlan közös tulajdonos több lakásos udvarok vannak. Na ezt nem a krém veszi meg! Régen tényleg jó környék volt, de egyre több a cigány, főleg az 52-es villamos által körbejárt hurokban. Én, ha itt maradnék, akkor ettől a huroktól minél távolabb költöznék.


99-es, 123-assal a közlekedés egész jó a Határ útra (M3), az Ady Endréről meg több más irányba is. Nekünk ez messze van, 52-es villamos is a Határ útra megy, de egy örökké valóság mire odazötyög, meg általában utaznak rajta a zene bömböltetés cigók is. 123-as utazó közönsége jóval kulturáltabb, azért a 99-esé is. 123-as elvisz az Auchanba is.


Éjszakai buszok is vannak, kérdés, hogy akarod-e használni, én egyszer akartam az egyiket, de megnéztem hol a megállója és úgy döntöttem, hogy annyira nem fontos a bulizás.


Nem azt mondom, mentem haza oda éjszaka a Határ útról már gyalog, bántódásom nem esett, igaz, egész úton telefonáltam, mert felhívtam egy ismerősömet, hogy beszoptam elment az utolsó villamos, akkor gyalogolok, ő meg nem engedte letenni a telefont, mert tudta hova. Igaz végig a Határúton, meg a Török Flórison mentem, azért ezek aránylag kivilágított utak, de azért volt mikor fostam.


Összességében a Wesselényinek a jobbik felére érdemes költözni, ott a közlekedés is egész jó.


Én nem vagyok oda Erzsébetért, pár rész kivételével a közlekedés szopás és egyre több az ilyen:


[link]


(Vörösmarty utca, itt megy az 52-es villamos, ez a Királyhágó utca felé tárul az ember szeme elé. Na, az említett 52-es hurokban ilyenekre számíthatsz)

2014. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
19%

hol van ilyen putri Erzsébeten? mondjuk én csak a központot ismerem, az elég kulturált

mondjuk melyik kerületen nincsenek ilyenek? sajnos már mindenhol van

2014. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy-hogy hol van ilyen putri erzsébeten? Még az utca nevet is leírtam. Vörösmarty - Királyhágó kerszteződése az a KONKRÉT amiről a kép van.


De van még itt: Wesselényi utcában konkrétan

[link]

Szintén W. utca, de ne tévesszen meg, a képeken a ház azért néz ki ilyen jól, mert -nyilván az önkormányzat- felújította a hátrányos helyzetűeknek, mivel teljesen lelakták, ezért a google view képek készítésének idején még nem annyira sikerült leamortizálni újból, de erőteljesen dolgoztak már rajta, pl ennél látszik, hogy üveg már nincs az ablakban, amin keresztül amúgy is közlekednek és a falat már le is rúgták ott.. stb.

[link]

Egyébként ennél a háznál is google viewn kapu nyitva, kutya az utcán.


Jósika utca:

[link]

Ez a Wesselényi utáni utca


stb


Lehetne még mutogatni ezekről a részekről a képeket


Ez Pesterzsébet valósága. Vannak jó részek is, de a kerületet 70%-ban prolik és cigányok lakják. Sok olyan ház is van, ahol nem cigányok laknak, de tiszta szemét kupac az udvar meg ilyenek. De a szemét kupacokat szó szerint értem. Meg ilyen repedt falú 50 éves ház, amit 50 éve nem bírtak bevakolni. A három-négy lakásos udvarok, amiben most sem az elit él, és ezután sem az fog. A putrik száma meg nem csökken, sőt.


Azért a vörösmarty-királyhágónál lévő putriról készült képnél elég erős azt megkérdezni, hogy hát istenem, hol nincs ilyen. Hát rohadt sok helyen. Szerintem azért az még cigányház kategóriában is nagyon erős. Márpedig A kérdésben szereplő részen, ha az utca rossz felére költözik akkor ilyenek közelébe költözik. És szerintem krvára nem mindegy.

2014. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MrPifta ***** válasza:
0%
oké, hogy nem szépek ezek a házak, de attól hogy szemét van, még nem esik bántódásod, csak mert arra sétálsz...
2015. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos Mr. attól is függ, hogy esik-e bántódásod, hogy észrevesznek-e, mennyire vannak mással elfoglalva és kinéznek-e valamit belőled, vagy rólad. Én azért inkább nem költöznék mellé, és bármilyen normális embert óva intenék tőle. Már csak azért is, mert Pesterzsébetnek ezen részei nagyon arra fejlődnek, hogy pár éven belül eladhatatlanok lesznek az ingatlanok, vagy csak olyan áron, hogy abból normális helyen másikat venni nem fogsz.
2016. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!