Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ház a XVII. kerben, Gyömrőn,...

Ház a XVII. kerben, Gyömrőn, Fóton, Dunakeszin, Pécelen vagy nagyobb lakás XVI. -ban? Melyiket választanátok? Dakota hol van minimális számban?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni.

Zuglóból az Örsről mennénk. A Szentendrei úthoz közel dolgozom, M0 ok...de anyu Csömörön, apunak meg egy év a nyugdíj, úgyhogy 1 év ingát kibírna.



2015. márc. 26. 22:10
 1/3 A kérdező kommentje:
illetve Csömör is szóbajött
2015. márc. 26. 22:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahonnan jó a közlekedés. Gyömrőn, Pécelen van vonat, de a MÁV sokszor késik (amikor akar késik, amikor akar pontos). XVI.-XVII. ker. azért jó még, mert oda nem kell kiegészítő jegy, elég csak a BKV (ez simán lehet havi 10 000 Ft spórolás). Fótot, Dunakeszit nem ismerem.
2015. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi nemrég költöztünk a XVI-ból Kistarcsára. A felsoroltak közül Pécel és a XVII. jött még szóba, Gyömrő szerintem már messzebb van, igaz van vonat, de mi valszeg autóval jöttünk volna. Havi szinten már azért jóval több lett volna az üzemanyag. Fót, Dunakeszi nem játszott be, azokról nem tudok nyilatkozni. A XVI. az cigómentes hely szinte, legalábbis az a rész, ahol mi laktunk (Centi lakótelep), Kistarcsával "egybenőtt" településen Kerepesen ugye sokan vannak, de Kistarcsán (legalábbis azon a részen, ahová mi költöztünk az Auchan oldalára) ott nincs és nyugis környék, én még ezt tudom ajánlani. Csömör is jó hely, de drágább, mint Kistarcsa. Az biztos, hogy ha lehetőségem van házban is lakni, akkor nem választanék nagyobb lakást, mint ahogy mi pont ezért adtuk el a XVI. kerületi lakásunkat és mentünk kicsit kijjebb a ház kedvéért.
2015. márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!