Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tényleg ennyire lehetetlent...

Tényleg ennyire lehetetlent keresek? Máshol is ilyen az ingatlanpiac?

Figyelt kérdés

Vidéki nagyvárosban másfél éve keresek lakást és nem viccelek, azóta kis kivétellel ugyanaz a 20-25 van a piacon. Az én igényeim: tégla építésű, egyedi fűtésű (cirkó, vagy konvektor), max. I. vagy II. emeleti, csendes helyen lévő, erkélyes, 60-100 négyzetméter, 12-16 millió közötti régebbi építésű lakás, amin azért nem kell csontig mindent felújítani.


Egyszerűen nem mozdul a piac, nincs választék. Elmozdul ez valaha? Vagy miért ez a nagy pangás?



2016. ápr. 1. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nagy a pangás mert az árak jelentősen emelkedtek az elmúlt években és az emberek nagyrésze nem tudja megfizetni, hogy nagyobb lakást vegyen, házat vegyen vagy építkezzen. Ezért nincsenek felszabaduló ingatlanok sem, áll az egész.


Egyébként vidéki megyeszékhelyen élek, szerintem alacsony a kereted a leírt ingatlanhoz. A 60 m2 körüli reális ilyen állapotban a felső határt feszegetve, a 100 nagyon nem, max. ha lepukkant.

2016. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hamarosan lesz egy eladó, ami megfelel a paramétereidnek, a belőtt ár felső határáért. Kérdés, hol keresed.:-)
2016. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nagykőrösön (Pest-megye, Bp. 85 Km) nézelődj, ennyiért akár új építésűt is kaphatsz, a megadott árkategóriában!
2016. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Budapestet ismerem. Itt jelenleg lokális maximumon vannak az árak, hisztéria van, öngerjesztő a folyamat.

1-2 évet érdemes kivárni, ha vásárolni szeretnél.

2016. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jól kipanaszkodtam itt magam.:) Egyébként Szegeden élek, ott keresgélek.

Várok, mi mást tehetnék.

2016. ápr. 2. 07:14
 6/7 xswerdy ***** válasza:
A 20-25-ben van, ami megfelelne, csak az ára magas? Ha évek óta a piacon vannak, talán van eladó, aki belátja, hogy túlárazta. Nem kell félni alacsonyabb árat ajánlani, legfeljebb elutasítják. Vettem már olyat, amit 18 M-ért hirdettek, én ajánlottam 13-at. Pár hónap múlva hívtak, hogy 14-ért ideadják. Aztán 13,5-ben megegyeztünk.
2016. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amit te keresel azon a környéken ilyen áron nem létezik. hívj fel 1 -2 ingatlan irodát és ök majd ajánlanak lakásokat , abból tudni fogod hogy mi kapható ezen az áron .
2016. szept. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!