Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti melyik lakást választanátok?

Ti melyik lakást választanátok?

Figyelt kérdés

Ugyanott, ugyanannyiért.

Első lehetőség: első emeleti, választható burkolat, kis terasz, ablakos szobák, hasznos alapterület: 68 nm.

Második lehetőség: 2. emeleti lakás, nagy terasz, hasznos alapterület kicsit kevesebb, de (tetőtér lévén) az össz alapterület 10 nm-rel nagyobb, hálószobákban csak tetőtéri ablak. Már meglévő, semleges burkolat.


2016. máj. 11. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint tetőtérbe nem költöznék. Más az érzet és nagyon meleg lehet nyáron.
2016. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
En a masodik emeletit valasztanam, mert utalom, ha felettem kopognak, szaladgalnak, zajt csinalnak. Imadok utolso emeleten lakni, aki felett nem lakik senki. A nagy terasz is vonzo a szamomra, de persze ez egueni velemeny, lehet masnak mas tetszik, Szeretem a napfenyt, a viragos teraszt. A haloszobak tetoteri ablakai valoszinu modernek es jol hasznalhatok. Ez az egyetlen ami szamomra nem annyira szimpatikus.
2016. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A tetőtérit. Nem rajongok érte, de a hálószobában mindegy az ablak szerintem, a nagyobb terasz vonzó, valamint az is jó, ha nem laknak fölötted.

A burkolat számomra lényegtelen, nyilván ha neked fontos, akkor kicsit más a helyzet.

2016. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Második emeletit szerintem is. Ha feletted zajonganak, az nagyon rossz. Távolabb van az utca is, bármi ott van, játszódó kisördögök, hányódó részegek, azt kevésbé hallod. Tetőtéri ablakokra is van sőtétítő..
2016. máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Egyikbe se. Új építésűt nem vennék. Közös képéviselő mesélte, hogy sokkal több a gond ezekkel, mint a régiekkel, mert mindent kispórolnak belőle.
2016. máj. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Én az elsőt választanám.


Tetőtérbe biztos nem költöznék, nyáron megpusztulnék.

2016. máj. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetőteret, de légkondit raknék bele. Tetszene a nagy terasz, amire mások nem látnak be, és a nemmászkálás a fejem fölött.
2016. máj. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Első emeletit.
2016. máj. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetőtérbe nem költöznénk, így az első emeleti mellett döntenénk.
2016. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Engem kicsit zavarna a tetőtériben az ablakok hiánya, meg ugye a meleg nyáron. Attól függ, hogy milyen mennyezett lenne a tetőtériben. Gondolom nem sima, ha tetőtéri ablakot írsz. Így inkább az első emeletit választanám.
2016. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!