Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Pesterzsébeten a...

Milyen Pesterzsébeten a közlekedés?

Figyelt kérdés

Aggaszt, hogy csak autóbusszal lehet közlekedni. Nem keveredik reggelente dugóba? Ugyanis nekem el kéne jutnom az ELTE BTK-ra minden nap, majd szeptembertől.

Oda kb mennyi idő az út? És a TTK-ra?:)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 28. 18:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy a Baross utca (XX. kerület) 38-44 körül lenne az ingatlan.
2016. jún. 28. 18:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem az a probléma, hogy nincs kötöttpálya (egyébként van, pár lépésre laksz a hévtől), hanem hogy rohadt messze van az egyetemtől. Írd be Google Mapsbe vagy Futárba és kiszámolja neked az út hosszát.
2016. jún. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
40percet ír a Google Maps. Esdig is kb ennyit utaztam gimnáziumba.
2016. jún. 29. 09:13
 4/4 anonim ***** válasza:

A TTK ott van a Petőfi híd budai oldalán. A Baross utcánál ha a 23-as buszra felszállsz, az 15 perc alatt bentvan a Boráros téren, van buszsáv végig a Soroksári úton. Onnan a 4-6-al 1 megálló, szerintem ez abszolút járható.

A BTK az Astoriánál van, én is oda jártam. Szintén 23-as busz, Boráros tér, aztán 4-6 a Corvin negyedig, onnan átmetróztam a Kálvin térre, és besétáltam. Ez macerásabb volt az átszállosk miatt, de 40 perc alatt járható.

Nyilván az se mindegy, hogy a Baross utca melyik részén laksz, mert lehet még a buszmegállóig is túrázni kell.

2016. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!