Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hozzáértők! Budapest, VIII....

Hozzáértők! Budapest, VIII. kerület, Kálvária utcán mennyire fog még ívelni felfelé a lakások ára?

Figyelt kérdés
2-3 éve befektetésként vettünk ott egy új építésű, 50 nm-es (47-48), erkélyes lakást teremgarázsban parkolóval. Mondjuk ki, a környék azért elég putri. Ez idő alatt már nagyjából 6-7 millióval feljebb ment az ára (már az alkalmi árhoz képest). Érdeklődni szeretnék, a közeljövőben milyennek ígérkezik arra a "színvonal növekedése", történhet-e még "pár milliós csoda :D", vagy érdemes most megpróbálni eladni? Tudom, senki nem jós, de aki jobban benne van a budapesti ingatlanpiacban, hátha be tudja határolni a dolgot a területen szóbajövő jövőbeli tervek tekintetében.

2016. jún. 28. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már eladtam az ingatlanjaimat, nem akartam megvárni, hogy leessenek az árak, de mostanában azt mondják, hogy nem fog lemenni, sőt még feljebb is mehet. Szóval kapkodni nem kell, de azért már fontolgatnám az eladást a helyedben, plusz nagyon magas albérleti díjért gondolom ki van adva.
2016. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már eléggé feszül az az ingatlanlufi.

Amennyi befektetőt csak ismerek mind igyekszik most eladni szóval tudhatnak valamit.

2016. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!