Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten a Baross térről mi...

Budapesten a Baross térről mi a véleményetek? Érdemes-e ott lakást vásárolni?

Figyelt kérdés
Gondolkodom egy ingatlan megvásárlásban, Budapesten, a Baross téren. Elsősorban az érdekelne hogy milyen a környék? Vannak-e ott "veszélyes" emberek? Tehát mennyire biztonságos? Mennyire keresettek ott az ingatlanok, tehát ha majd megválnék tőle, mennyire könnyen tudnám újból értékesíteni? Mennyire tartják az árukat az ott vásárolt ingatlanok? Ha valaki tudna válaszolni a kérdéseimre megköszönnöm. Előre is köszi.

2016. júl. 29. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Maga a Baross tér biztonságos, a környező utcák nem és szörnyek koszosak. Közel 100 éves házak, többnyire szar gépészeti rendszerrel. Gyakori pl, hogy nagy költséggel felújítják a 2. emeleti lakást, mire kész a 3.em. szétáztatja. Biztosító alkudozik. Szerintem el lehet adni ennek ellenére. A környezetet, ahol van és laknod kell saját tapasztalás alapján kell felmérni. Este sétálgatsz ott néhányszor. A drogdílerekkel, akik a Bethlen G u sarkánál állnak, és a Burger emeletéről filmszerűen megtekinthetők, és akik ellen több éve a rendőrség semmit nem tud tenni, azokkal nem állsz szóba, mert veszélyes.


Nem vagyunk egyformák, mindenki saját maga tudja megállapítani, hogy tudna-e ott élni.

2016. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én laktam ott fél évig, hát annyit mondhatok neked, örülök, hogy eljöttem. :)
2016. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne vegyél ott rossz környék
2016. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A legböszmébb Feri ***** válasza:
Acarari bomba van!
2016. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az mi, Ferikém, fejtsd ki szépen
2016. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A legböszmébb Feri ***** válasza:
2016. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!