Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest környéki településekr...

Budapest környéki településekről írnátok véleményt/ tapasztalatokat? Hol érdemes házat venni?

Figyelt kérdés
A fővárostól nyugatra fekvő települések nem érdekelnek, mert nem akarom, hogy reggel is és munka után is a szemembe süssön a nap a sztrádán, mikor megyek.

2016. aug. 22. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Az miért olyan nagy probléma, ha a szemedbe süt a nap? Amúgy ha kisebb település érdekel, akkor Szada vagy Mogyoród. Ha meg nagyobb, akkor Fót, Gödöllő vagy Veresegyház.
2016. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Dunakanyar mindkét oldala, Vácig. De Dunakeszi és Göd túlzsúfolt és drága, Sződ és Vác sokkal jobb. A Szentendrei-szigeten nehézkes a közlekedés, a másik parton Szentendre, Leányfalu, Tahi, Dunabogdány, Visegrádig.
2016. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 piriiiii ***** válasza:
Azért, mert vezetés közben nem valami felemelő, pláne nem biztonságos, ha az embert megvakítja a Napocska.
2016. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Végül hol vettél hazat? Én is vásárlás előtt állok, de nem tudom eldönteni h hol...
2018. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Isaszegen
2018. ápr. 3. 17:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszi,és milyen
2018. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szép, csendes, családias. Viszont messze lakunk az állomástól, úgyhogy mindig kocsival kell járni. A vonat 45 perc alatt a Keletinél van. Autóval nem éri meg bejárni, nagyon hosszadalmas.
2018. ápr. 4. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Mégegyszer köszi a választ. Nekem az nagyon kiesik, munkahely a 9. kerületben lesz. Egyébként ma te jutottál eszembe a napsütés miatt reggel is és délután is! Hogy milyen igazad van ! Sopronban lakunk pont a határ mellett, úgyhogy este hazafele majdnem kisült a szemem, akárcsak reggel, Győr irányába. Szerintem Törökbálint /Diosd lesz a befutó nálunk.
2018. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Törökbálint és Diósd túlzsúfolt, mint ahogy Budaörs és Érd is. Nézd meg Kamaraerdőt, vagy Budafokot, esetleg Nagytétényt.
2018. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó válaszoló! Köszönöm a választ. Az a baj, hogy Budaörs messze lenne a munkahelytol-9. Kerület
2018. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!