Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha akárhol élhetnél Magyarorsz...

Ha akárhol élhetnél Magyarországon belül, hol élnél? És miért ott?

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha sok pénzem lenne borsod megyébe. Ott én lennék a császár.
2016. okt. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Amíg ki nem pakolnának a cigányok.
2016. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első: Akarod mondani Békés megyébe. Jelentősen leszakadt még Borsodhoz képest is. Keletre szarik a kormány.


Én Budán a XII. kerületbe a hegyre költöznék legszívesebben ha mindenképpen Magyarországon kellene maradnom és ha rámutathatnék egy ingatlanra hogy az enyém lehet ingyen azonnal és ingyenes lenne a rezsi is.


De most felébredve az előbbi álomból egy másik uniós országba költözök. Lehet hogy Írországba de még az UK is opció (amíg tényleg ki nem lépnek az unióból addig még van lehetőség ott könnyen megtelepedni).

2016. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A Balaton környékén, vagy Pécs és környéke.
2016. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
A Zempléni-hegységbe, valamelyik szlovák faluba. Ott nincsenek cigók.
2016. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
XII. vagy II. kerület egyik luxusvillája megfelelne nekem is.
2016. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én maradnék ugyanitt, a 22. kerületben, Budapesten, csak vennék egy kerteset :-).
2016. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1.Nem kellene dolgozni Héviz, jó levegő , gyógyviz, Balaton közelsége jó egész évben.

2. Dolgozni kell, ugyanitt Győr -Révfaluban csak egy modernebb liftes társasházi lakásban , gyalog is sok minden elérhető a közelben vagy esetleg BP. II. kerület normálisabb részén, de eddig arra csak turistáskodni voltam nem ismerem ilyen szinten BP-et.

Ahol nem élnék már, mert éltem ott Kőszeg, Sopron, Mosonmagyaróvár ritka unalmas hely mindegyik az utóbbi kettő népessége az elmúlt években ráadásul nagyon megváltozott pedig ez az ország egyik legfejlettebb térsége .....

2016. okt. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valami hegyes zöld vidéken, ahol patak és/vagy tó van, és kevés a köcsög :)
2016. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!