Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » POCSAJ tényleg ennyire közönyr...

POCSAJ tényleg ennyire közönyre méltó hely?

Figyelt kérdés

Tisztelt hölgyeim és uraim!


A kérdésem azért írtam ki, mert unom már hogy a házat nem tudjuk eladni. Mindig részletre stb. alakok jelentkeznek, korrekt vevőt még azóta se találtam,

és szüleim apróért nem válnának meg ettől az ingatlantól ugyanis marha jól tartja télen a hőt minimális a fűtésszámla stb., bent van a gáz. de senki sem érdeklődik pedig rengeteg weboldalra feltettem.

A Házat keres Debrecenben hirdetőkre meg már megtanultam hogy kár írni.



2017. jan. 1. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos igen.Főleg ha sokan vannak.Pocsaj,eléggé messze van debrecentől.Mi tavaly adtuk el debrecenben a panelt,decsak közvetlen debrecen mellett gondolkodtunk.Ebesre mentünk,ami 10km kb.
2017. jan. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Uram!


Az Ön által említett ingatlan földrajzilag rendkívül rossz helyen van, azonkívül az alacsony életszínvonal, rossz közbiztonság, munkahelyek hiánya, alacsony bérek jellemzik azt a környéket. Aki csak teheti, menekül onnan. Sajnos vannak ilyen régiók, ahol csak mélyen ár alatt lehet eladni egy ingatlant, vagy sehogy. Helyben nincs fizetőképes kereslet, a tehetősebbek pedig biztos nem egy ilyen "távol-keleti" faluban akarják leélni az életüket.

Fóton egy építési telek kétszer-háromszor drágább, mint egy világvégi faluban egy 100 nm-es lakóház. Sajnos ebbe bele kell törődni.

2017. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ránéztem a településre fotók alapján elég elhanyagolt a környezet.Nem beszélve a fentebb említett gondokról.
2017. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Budaörsön 15-25 millió egy építés telek, falun ezért kacsalábon forgó palotát lehet venni.

és a válasz, igen, ennyire.

2017. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Miért lenne rossz hely? És miért kell elmennetek onnan?Hiszen ott van közel Hajdúszoboszló.Inkább próbáld meg kiadni valakinek, akár külföldinek is, aki Hajdúszoboszlóra akar átjárni. Ha a falu elég rendezett, tiszta, virágos. Ezt kell forszírozni az önkormányzatnál, hogy ezt elérjétek.
2017. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ingatlan eladás szemszögéből igen! POCSAJ tényleg ennyire közönyre méltó hely. Baranyában egy kis faluban történt olyan, hogy a fiatal pár váláskor 6 milláért volt kénytelen eladni a nemrég épített házat. Azt a házat, amibe 28 misit lapátoltak bele.
2017. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól tartja a hőt a ház?

És ez gondolod elég ahhoz, hogy Pocsajban vásároljon házat valaki?

Jézusmária!

Te miért nem költözöl oda???

Unod a hirdetéseket?

Tíz év múlva is unni fogod, ha nem adod oda mélyen áron alul.

Sajnos keresletet nem tudsz generálni. És mindennek annyi az értéke, amennyiért megveszik. Hiába tartod 20 misire, ha csak 3-ért lenne rá vevő.

Debreceni pedig miért venné meg? Hogy 70-80 km-t ingázhasson naponta autóval egy sokadrendű főúton egy olyan városba ami a semmi közepén van? Csak mert jól tartja a hőt a ház?

Ugyan már...

2017. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg túl árazottan adod.Egyébként meg ha valaki Debrecenben keres házat,az biztosan nem költözne Pocsajba.Hosszúpályiból is menekülnek az emberek,aki tudja eladja a lakását és Debrecenbe költözik.
2017. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sajnos volt szerencsém közelebbről megismerni Pocsajt jó pár évig!Örülök hogy megszabadultam onnan!Az előttem szólók eltalálták a lényeget!
2017. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!