Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen környék ez Budán?

Milyen környék ez Budán?

Figyelt kérdés

Most tervezünk Újbudára költözni.

A Bartók Béla út vége, amerre a 49/19-es villamos jár//Karolina út,Csóka utca milyen környék?

Jónak számít? Élhető egy 3 éves kislánnyal?

Lágymányosról költöznénk oda.

26N



2017. szept. 7. 04:56
 1/8 anonim ***** válasza:

A Csóka utva, Bánk Bán utca a XI kerület legrosszabb része, de nem kell megijedni, még így is sokkal jobb, mint a Pesti belváros bárhol.

A Karolina út teljesen jó.

Ezek a vonat miatt (vasúti felüljáró) elég hangosak egyébként.

2017. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért rossz? A Bartók Béla út végén lenne egyébként a lakás, szóval nem a Csóka utcában pontosan. Csak a villamoson mondják be azt az utcát.
2017. szept. 7. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vazze, lágymányoson laksz, gyakorlatilag a szomszédban. Fogod magad, és este fél7-7-kor elindulsz és elsétálsz két pici lábadon odáig (még a legtávolabbi sarokból, a Petőfi híd budai hídfőtől is csak fél óra gyalog).

És sétálgatsz a környéken 9-10ig.

Ha lusta vagy akkor mehetsz villamossal is.

2017. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lágymányos jobb környék, az biztos. Dehát tényleg ülj föl a villamosra, nézz körül, dumálj vkivel, stb. Bár ha Lágymányostól még sose jutottál el Kelenföldig, akkor nem egy kalandozó természet vagy. Vazze, 10 perc villamossal...
2017. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem értem,miért meglepő,hogy még nem jártam arra...egyszerűen nem volt arra dolgunk.

Egy barátnőm egyetemista lánya lakik ott. 2.éve lesz ott albérletben, ő szereti...de hát ő ugye egyetemista, minimál üzemmódban nyomja,nekineki nyilván minden jó.

2017. szept. 7. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Lágymányos jobb környék, mint a Csóka utca környéke.

Ez utóbbi is elmegy még, de a kerületben nem számít jónak.

2017. szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem költöznék Lágymányosról a Csóka utcába. Maradnék Lágymányoson, inkább kisebb lakásban.
2017. szept. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 2013 óta itt elek, nekem semmi gondom nem volt soha.
2020. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!