Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Budapesten melyek a csótányok...

Budapesten melyek a csótányok által leginkább fertőzött területek, ahol szinte nincs csótánymentes lakás?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Gondolok itt olyan válaszokra, mint pl. Thököly út belső része vagy Káposztásmegyer-lakótelep nyugati utcái, stb. Vannak-e egyáltalán ilyen burtálisan csótányos részek a városban?

2020. szept. 1. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem területtől/kerülettől függ, hanem a ház állapotától.
2020. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Parlament
2020. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
En csak sajat tapasztalatrol tudok meselni. Laktam az 5. keruletben, Molnar utcaban, na abban a hazban voltak csotanyok. Tovabba 13. kerulet, Victor Hugo utca, na az rettenetesen undorito volt, csotanyok miatt kellett koltozni, senkinek nem kivanom az ott eltoltott 7 honapot. Azt hallottam a szomszedoktol hogy az egesz utcaban nagy problema volt a csotanyosodas, viszont nem tudom, hogy ez mennyire volt igaz. Egyebkent ez a csotany kerdes mind a kozoskepviselo es a lakok hozzaallasatol fugg, mert ha rendszeresen van irtva a hazban, illetve az OSSZES lakasban, akkor ez egy kezelheto problema. Nalunk mindket helyen pont az volt a baj, hogy nem voltak egyuttmukodoek a lakok, es igy hiaba irtottak nalunk, ha a tobbi lakasban nem.
2020. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk sose volt, egy utcányira arrébb barátoknál van, pedig irtják. Ők arra fogják, hogy pékség van alattuk.
2020. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!