Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit csináljak a kuvikkal?

Mit csináljak a kuvikkal?

Figyelt kérdés
A közelben fészkel egy kuvik pár, a lényeg hogy a macskákat folyamatosan üldözi , szegény már nem mer kint lenni. A másik baj hogy éjszaka ha nyitva van az ablak folyamatosan itt van és marha hangos. A babámat is felkelti. Tudom H védett de akkor is idegesít.

2021. júl. 7. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Elsőre azt olvastam,kukival.
2021. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Költözz el.
2021. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Szólj a madárvédőknek, hogy költözzessék el őket. Jobb, mintha a kérdező költözik el.
2021. júl. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de 35 éve itt lakok nem fogok egy madár miatt elköltözni. Köszi a másik választ.
2021. júl. 8. 07:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmegy. Gondolj arra, hogy azt az egeret fogja meg, ami ősszel beköltözne hozzád.
2021. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos fiókák vannak, azért kergeti a macskát.

Igaza van az 5-nek, azon kívül, hogy védett, végtelenül hasznos.

Ahol bagoly fészkel, ott nincs egér.

Éjszaka is azért huhog, mert lát valami kártevőt és levadássza.

De ha ennyire zavar, akkor tényleg fel kellene venned a kapcsolatot valamelyik lakhelyedhez közeli madárvédelmi központtal és ők majd intézkednek. Bár költési időszakban nem fogják zaklatni.

[link]

2021. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos rengeteg az egér arra, mert a fészkelő madár eleség közelébe költözik. Szerintem jobban jársz, ha megbékélsz vele. Éjszakára dugj füldugót, a cica meg megtanulja, hogy merre ne járkáljon.
2021. júl. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Koltoztess oda egy 'Uhu'-t, majd o elintezi a kuvik problemadat.
2021. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy kuvik üldözi a macskát? Fordítva reálisabb lenne, ha a macska megfogná a kuvikot. Az csak akkora, mint egy háromhetes kismacska.

[link]

2021. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tuti mert ott ülök a macska mellett és szemem előtt ment rá a macskákat, kb. 10 cm volt köztük. Pedig az én macskám Nagy vadász, nem egy kisebb madarat fogott már, de ettől fél 🙂
2021. júl. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!