Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Porszívózáskor a csótányokat...

Porszívózáskor a csótányokat meg kell ölni mielőtt beszippantjuk, vagy élve is lehet?

Figyelt kérdés
Nem fogják kirágni a zsákot, vagy ki tudnak mászni?

2022. júl. 2. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Meg kell ölni
Nem muszáj
24 szavazat
 1/7 anonim válasza:
18%
Ha ki is tudnák rágni, a porszívó testéből nem nagy eséllyel jutnának ki, oxigén/táplálékhiány miatt valószínűleg elpusztulnának.
2022. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelmű, hogy ki tud mászni.
2022. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zigethy válasza:
72%
Előbb öld meg őket. Kártevőirtáskor lehetőleg törekedj rá, hogy minél kevesebb szenvedést okozz közben.
2022. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Minél durvább irtoszerhez jutsz hozzá, annál jobb. Sajna a fsza idegmérgek már tiltott, vagy nem forgalmazott szerek, pedig azoktól látványosan megpusztultak.

Igen, én is gondoltam a csótányok szenvedésére, és úgy írtottam ki mindet örömmel, hogy az tökmindegy volt.

2022. júl. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
87%

Fölszívni az összeset aztán felgyújtani a porszívót!


Amúgy ki tud mászni, sokmindent túlél a dögje, vagy 10 szer agyoncsaptam mire hajlandó volt megdögleni.


Az irtószer se mindegy milyen, egyszer pohárral elkaptunk egyet, elgázosítottuk, de reggel még mindig mozgott a lába, hát ezt nem hiszem el mondom.

2022. júl. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
A rovaroknak megdogles után még órákig mozog a lába.
2022. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én életembe egyet porszívóztam fel, azt élve, de csak azért, mert az ágy mögött porszívóztam az meg valahonnan onnan jött ki és futott el. Hirtelen nem tudtam mit csinálni, beszippantottam és telefújtam a porzsákot ilyen spray-el, aztán rögtön le is vittem a szemetesbe
tegnapelőtt 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!