Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ruhamolynál hova tudom kidobni...

Ruhamolynál hova tudom kidobni a nagy mennyisegű ruhát?

Figyelt kérdés
Több zsáknyi ruha lenne, úgyhogy inkább kidobnám őket. Na de hova ? Utána takarításnál az ecet valóban működik ? Illetve van közte molyirtó tasak , de úgy tűnik nem műdödik a dolog :(
2023. szept. 29. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kidobni. 60 fokon mosd ki, vagy rakd a mélyhűtőbe, ami nem mosható (és befér).
2023. szept. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Elviheted ruhatisztítóba is, ott vannak gépi szárítók, amik a magas hôfok miatt kinyírják a kártevôket. Mèg ágyi poloskánál is mûködik.


Ha meg eltökèlted hogy kihajítod a zsàkokat, nincs a társasházadnak nagy kukája?

2023. szept. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Folyamatosan a kukába. Vagy nézd meg hol van legközelebb lomtalanítás és ott ki tudod dobni.
2023. szept. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy hulladékudvar. Ingyen leadható.

Mit értesz azon, hogy működik-e az ecet? Milyen hatást vársz tőle?

2023. szept. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hulladekudvar van tolunk nem messze, oda fogom vinni koszonom. Kertes haz, itt csak van egy nagy fekete kuka , de abba nem ferne bele. Az ecetet olvastam valahol, hogy azzal erdemes at torolni , de hatha tudtok javasolni mast esetleg.
2023. szept. 30. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ecetnek az égvilágon semmilyen hatása nincs, a ruhákon a lyukak nem fognak összeforrni tőle. A polcokról meg elpárolog, és kész. Szag eltávolítására szokták használni az ecetes áttörlést, de hát a molyok nem hagynak maguk után büdöset.
2023. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A ruhaknak mar mindegy, azert dobom ki oket. Csak a dogok tunjenek el :(
2023. szept. 30. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!