Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Portetűre mit javasoltok?

Portetűre mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Nincs nagy invázió,de zavar,mert főleg a baba/gyerekholminál jelenik meg.Volt ugye,amit rég használtunk.Valószínű leporosodott.Tavaszig ugye ahol laktunk pára volt és miatta penész.Most saját helyen vagyunk már.Átmostam mindent és igyekszek sűrűn takarítani is.Általában a babakocsimózeskosarában találok kb5-10 dbot ha 2-3 hétig nem használjuk.Babaruháknál 1 dbot találtam csak.Mostanság.Inkább a kritikus a babakocsi,amit valószínű nem jó helyen tárolok,mert lehet párás ott neki.Átmosni minden részét nem tudom,mert fix.Utoljára a jóidőben áttudtam mosni és átgőzöltem,de ez is vizes gőzölő,így hagyni kell száradni a levegőn.Ecetes víz és gőzölés jó lehet rá,esetleg aki tud segíteni ebben azt megköszönöm.Ruhásszekrényt ma néztem át a ruhákkal ott élőt nem láttam.
2023. nov. 7. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyakori portörlés, porszívózás
2023. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!