Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A liberálisok miért mondják...

A liberálisok miért mondják azt, hogy ha elkapod a házadban a patkányt vagy az egeret, akkor ne öld meg, hanem engedd el máshol, más háza közelében?

Figyelt kérdés
Az egér és a patkány kártevő, szörnyű betegségeket terjesztenek. Újabb pestis járványt akarnak?

máj. 13. 01:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam liberálissal, aki ilyet mondana.
máj. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Facen görgettem lefelé és egy patkány fogó poszthoz értem (ami egyébként egy vicc poszt volt), több száz lájkkal érkeztek az olyan kommentek, hogy nem szabad megölni, hanem a másik utcában el kell engedni. Mindez nyugat európai vagy amerikai kommentelőktől. Profiljára ránézve sok a szivárványos is köztük. De itt GYK-n is kardoskodtak már páran az élve elfogás és bokorban kiengedes mellett
máj. 13. 02:27
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vallom magam semminek polotikai szemponból, de az élvefogóval elkapott rágcsálókat az erdőben engedtem szabadon, messze a lakóházaktól. Egyszerűen ez az élet szeretetéről és tiszteletéről szól.
máj. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 L.. István ***** válasza:
100%
A liberálisok nem mondják azt.
máj. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A nagy Levin ***** válasza:
90%

"Újabb pestis járványt akarnak?"


Ehhez a kórokozó (Yersinia pestis) jelenléte is szükséges lenne, de Európában már több évszázada nem volt járvány, tehát, a baktérium sincs jelen. Elszigetelt esetek előfordultak, de ők Ázsiában, Afrikában fertőződtek meg. Egyedi megbetegedésből pedig nagyon nehezen lesz járvány.

Én ebben a témában annyira vagyok "liberális", hogy a ragasztós csapdát rögtön betiltanám.

máj. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem a liberálisok, hanem a zöldek/sötétzöldek mondanak ilyeneket. Mivel nálunk macska intézi a rágcsáló ügyeket megkérdeztem, de nem válaszolt, hogy mit csinál, ha megfogott egyet.
máj. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 L.. István ***** válasza:
100%
#6: De jó neked, a miénk a küszöbre hordta, meg néha be és ha mázlink volt olyan helyre tette, hogy észrevettük, ha nem akkor meg kereshettük honnét jön a büdös.
máj. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Görgettem a face-ne és szembejött egy poszt, ahol mindenféle jobboldali volt, akik gyerekeket akartak enni.

Miért akarnak a jobboldaliak gyerekeket enni? Ki akarják pusztítani az emberiséget?

máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel a kinti kutya, macska is betegségeket terjeszt. Egy egér miatt vered magad, de reggelre legalább 10 leprás macska hugyozza telibe a kinti bútoraidat, teraszodat, zöldségeidet a kertben.
máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!