Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hatékony légycsapót linkelnéte...

Hatékony légycsapót linkelnétek? Ami nekünk van, az könnyen hajló műanyag, használhatatlan.

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 10:15
1 2
 1/11 SzilKa ***** válasza:
Elektromos, ami úgy néz ki, mint egy kisebb teniszütő - bombabiztos az eredménye és a levegőben is el tudod vele kapni a legyet.
2013. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tescoban most vettünk chemotox márkájút 100Ft-ért,egész jól birja (az eddigiek mind széttörtek)
2013. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kkovax38 ***** válasza:
100%
Ha légycsapót akarsz, vegyél egy vékony farudat, (egy kopott fakanál nyele is jó) tetszőleges hosszúságban, és egy darab bőrt. A farúd egyik végét bevágod, közé teszed a bőrdarabot, átszögeled vagy csavaros megoldást használhatsz. Kész a légycsapó.
2013. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Elég megérinteni a repülő bármilyen kellemetlenkedőt és csattan egyet aztán lezuhan. Molylepkéket szoktam leggyakrabban "fogni" vele. A levegőben is elég ha megérinted. Csattan, aztán vége. Nem kell semmihez odalapítani.

2013. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2013. jún. 14. 16:10
 6/11 CptJackHarkness válasza:
Papucs, újság, vagy egy keményborítójű könyv...
2013. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hehe, kinek a pap, kinek a papné. Én kifejezetten kedvelem a hajlós müa. légycsapót. Pontosan ki lehet vele "adagolni" az ütés erejét, a rovar megnyuvadjon, de ne kenődjön szét.

Gyakorlás, technika, a cél előtt egy enyhe visszarántás.

Ha már a kérdés össznépi humorizálásba fullad, egy történet:

Valaki a munkahelyemen csinált egy Metál-totál-brutál légy csapót. Tenyérnyi 3 mm vastag műszaki gumi egy félméteres boton. Egeret is simán vitte. Sőt, az ifjabb kollégák egymást is "simogatták" vele.

- Mi mászik a hátadon?

- Csatt!

- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

2013. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csúcs, Gézengúz:DDD
2013. jún. 18. 20:09
 9/11 anonim válasza:

Naná! Ezt kapd ki:

[link]

Légyszi, rendelj egyet nekem is, mert nem tudom mennyi lehet a szállítási költség az USA-bol, de megfelezzük... :D

2013. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
2013. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!