Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Észre vettem hogy ágyi poloská...

Észre vettem hogy ágyi poloskák vannak a szobába, de még nem tudom megoldani az irtást, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
A falon, vagyis a tapétán észre vettem hogy egy csomó kis helyen tele van fekete pöttyökkel meg be gubozva poloska, leöntöttem őket fertőtlenítő szerrel, látszólag kb szét olvadtak, de az ágyban nagyon csípnak.. egyszerűn képtelen vagyok aludni, nem merek az ágyamba menni, és nincsen pénzem még az irtásra, a jövöhónapban a fizuból tudom megoldani, de addig?? addig még egy csomó idő van, és azt hiszem hogy nem csak testileg a visketés miatt készülök ki, hanem lelkileg is :(( Utána olvastam hogy 4 hónap után maguktól elpusztulnak ha nem kapnak vért, de hát nem tudom megoldani hogy elköltözzek.. még kölcsön kérni se tudok, írtásra, ki vagyok készülve.. ráadásul azt se tudom hogyha kitudok adni 15-20ezret rá, akkor tuti eltünnek-e...tanácsot kérek.. Mit tegyek?

2013. jún. 21. 22:17
 1/1 anonim válasza:
Egy oldalon azt írták, hogy amíg nem érkezik meg a szakember az apró cuccokat és az ágyneműket az ágyról és az ágyneműtartóból be kell zsákolni. Nem jutnak ki és 4 hónap után odavesznek. Házilag nem érdemes irtani, mert többe kerül és nem is ér semmit. Amit csak tehetsz rakd zsákba, még a könyvekben is lehet. De általában ágyban, szegélyeknél, csövek csatlakozásainál stb.
2013. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!