Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen bogár lehet?

Milyen bogár lehet?

Figyelt kérdés
A kamrában a polcon apró bogárkák vannak. Kb. 1 mm és fekete. Áttöröltem a polcokat és mindent, Domestosos vízzel. Most következne a konyhaszekrény, mert már ott is vannak. Benéztem a kamrába, a Domestos nem segített. Mit tegyek?
2013. aug. 4. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet atka, keress rá, hátha hasonlít. Illetve lehet zsizsik, emelyik előszeretettel petéznek lisztbe, cereáliákba (érdemes átnézned ezeket).
2013. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Lisztatka lehet. Arra viszont nem találtam semmit a neten, hogy hogy fogom kiirtani őket...
2013. aug. 5. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Első körben dobj ki minden bepetézet lisztet, magvas alapanyagot. Látni fogod, melyik az, amelyikben bogarak vannak. Ebben tanyáznak, ha ezek kikerülnek, akkor megszűnik a gondod, tapasztalatból írom.:) Én a helyi ócskásnál vettem 14 darabos üveges tárolóedény szettet, ezekben tartom immár az összes alapanyagot. Azóta nincs ilyen gondom.
2013. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
-bepetézett.:)
2013. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Biztos bepetézett. Lehet atka de lehet akár apró bolha is. Ugrálni nem ugrál?
2013. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!