Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen bogár lehet ez és hogy...

Milyen bogár lehet ez és hogy lehet kiírtani?

Figyelt kérdés
Esténként érzem, hogy csíp valami, azt hittem hogy bolha mert egy ideig bent volt a macskám. Ma este viszont nem ütöttem egyből hanem megnéztem, hogy mi is csíp, és egy pici majdcsak tűhegynyi halványzöld színű borgárka volt aminek volt egy apró kis szárnya. Iszonyatosan tud csípni akár egy szúnyog. Valaki tudna segíteni, hogy mi lehet ez és hogyan lehet kiírtani? Ágyneműt mostam, porszívózok naponta de semmi talán egy napig nincsenek de következő este már megint csípnek...

2013. aug. 5. 22:14
 1/1 anonim válasza:
A nevét nem tudom. Befér a szúnyoghálón át, és a fényre érkezik a lakóhelyiségbe. Kellő nyomásra pusztítható csak el. Azok a férfiak szerencsésebbek, akiknek a karjuk, mellük szőrös, mert így érezhető, amint a szőrszálakon keresztül akar jutni. Ezek a rovarok az éjszakából, az utcáról, kertből jönnek be.
2013. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!