Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Üdv Hogyan lehet védekezni az...

Pifi13 kérdése:

Üdv Hogyan lehet védekezni az éticsigák ellen, lassan lelegelik anyám virágoskertjét, engem anyám kervet velük az őrületbe?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kora reggel és eső után össze kell szedni őket.
2014. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Körbeszórod mésszel 20 centi szélesen.

Kézzel összeszeded, egy idő után elfogy.

2014. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sajnos sosem fogynak el, hetek óta szedegeti anyám de ezek csak jönnek, jönnek,jönnek......
2014. máj. 31. 17:49
 4/18 anonim ***** válasza:
Ásványvizes üvegek alját vágd le és ásd el őket úgy, hogy a teteje egy síkba legyen a földel. Majd töltsd fel olcsó sörrel őket. A csigák majd bele mennek.
2014. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Csigairtó granulátumot szórsz szét.

Régebben én sem bántottam őket, még át is léptem, ha szembe jöttek. Ugye, ilyen gyerekkori csigabigagyereki-nosztalgia.

Aztán nálam is tarra rágták egy tavaszon a virágoskertet, na akkor én is bevetettem a granulátumot.

2014. jún. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szórj sót a talajra, és nem fognak átmászni rajta.
2014. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
ultess a novenyek koze nehany Venusz Legycsapoj-at,es az megeszi.nekem bevalt
2014. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A 80-as években ez nem volt gond.

Összeszedtem őket, leadtam, 3 nap alatt megkerestem vele a 4 sebességes Simson-om árát. :-) (90 ezer forint)

Sajna manapság már nincs rá olyan kereslet, de még mindig leadható pár helyen. :-)

2014. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 angelside válasza:
Most legutóbb azt olvastam, hogy összetört tojáshéjat kell kiszórni a védendő ágyás köré. Egy próbát megér.
2014. jún. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Szerezz-szoktass oda egy sündisznót. Eleinte neked kell etetni almával stb., hogy ott maradjon. Utána már a csigát is megeszi.
2014. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!