Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ha bolha van az ágyamban,...

Ha bolha van az ágyamban, minimum hány napot kell másik szobában aludnom hogy éhen haljon?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bolhaírtót javaslom, sajnos ha visszamész akkor ezek felélednek. Egyszer be fogadtunk egy kóbor kutyát, aranyos volt, megetettük, megitattuk, utána meg az egész család bol has lett annyi volt benne. Bolhaírtózni kellett az egész házat... Szívós kis dögök a bolhák, így keményebb valami kell mint az ideiglenes távolság!
2014. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kizártnak tartom, hogy kikoplaltathatod a kis dögöket! :D

Egyrészt mert tuti, hogy az egész lakásban el fog szaporodni pár nap alatt, másrészt sokáig életben maradnak a kis dögök, akár hónapokig is!

Bolhaport javaslok én is!

Meg naponta legalább, vagy többször porszívózni eldobható porzsákkal, a végén pedig azonnal az udvaron szedni ki és kukába dobni, lehetőleg hermetikusan lezárva, vagy legalább nejlon zacskóba csomózva amennyire csak lehet és utána mosakodás, fürdés, ruha mosógépbe azonnal és mosás!


-Saját tapasztalat-

2014. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Először úgy olvastam, h az agyadban :D Sajnos/szerencsére nincs tapasztalatom bolhákkal úgyhogy nem tudok segíteni.
2014. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szuaszin ***** válasza:
0%

Én agy alapos jó nagy lakástűzvészt javasolnék....

Ha ti is bolhásak vagytok esetleg maradjatok is bent, választható opcióként :)

2014. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!